Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a magyar pasik olyan rosszak mire cserélnétek őket?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés nőknek szól. Csak érdekel mert itt annyi panaszt/problémát látok, h néha néha nem csodálom ha inkább egyedül álló az illető. Mind 2 fél részéről.

Szóval elmondá valaki h mi a panaszok oka ?


Köszi.

A kérdés csak elméleti, csak érdekel.


27 F



2016. jan. 29. 18:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A magyar férfiakkal pont az a baj.... mint a magyar NŐKKEL. Sok a depressziós, unalmas, megfáradt, fásult. De ugyan ilyenek a nők is. Lehet vágynak egy brazil farokra, mert az vidáman megtáncoltatja őket, vagy egy németre, aki kifinomult eleganciával és precizitással nyitja ki előttük az AUDI ajtaját a luxus étterembe menet. De ennyi erővel én is kereshetnék magamnak német vagy brazil lányokat.


Egy országban élünk, egymásra vagyunk hatással, ne idegesítsetek már, h ilyen kollektívan utáljuk a magyar pasikat "mozgalom" van.

Nem vagyok nagy magyar, sőt, de az emberek közti folyamatok kölcsönösek, hosszú távon változnak, "öröklődnek". A magyar nőkkel pont annyi baj van mint a férfiakkal, csak éppen magukba nem néznek.

2016. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem szeretem azt, amikor a magyar férfiak (szerencsére nem mindegyik) általánosítva kijelenti, hogy a nők mind cafkák, pénzéhesek, karrieristák, felszínesek.Minden a nők hibája. Stb.stb. Fáj, mert én is nő vagyok. Egy érzékeny nő sajnos. Mikor ilyeneket beszélnek körülöttem a magyar férfiak vagy kommentbe látom ezt a fajta általánosítást, mindig elszomorodom és visszavonulok az én kis csigaházamba. És nincs kedvem ismerkedni senkivel.
2016. jan. 31. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jah, hogy kivel cserélném őket? Az én álmom egy olyan férfi, aki elfogad és hűséggel szeret olyannak amilyen vagyok és nemcsak kihasználni akar. Talán ez meg is egyezik néhány férfi álmával a nőkkel kapcsolatban.
2016. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10-es kösz még egy lek urvázás. Baromi jól esik, anyukád is örülne, hogy így beszélsz. Amúgy én nem is élek már szexuális életet régóta, nem is ismerkedek, nem járok el sehová, teljesen zárkózott életet élek, mert annyi komplexusom lett az így gondolkodó férfiak miatt. Amikor én szerelmes voltam, ő csak kapcarongyot látott bennem. De képzeld olyan nagy k vagyok, hogy ő volt az egyetlen egy férfi az életemben. Most már ő sincs. Egyenlőre a munkának élek, állandó hányingerrel küzdök és tele vagyok félelemmel. De mégsem írom ezerszámra a kommenteket, hogy a magyar férfiak milyen szemetek, külföldön is meg van a hírük...stb. Mert az apám, a nagyapám is magyar volt és az én szívemben ez jelent valamit, még ha ilyen szerencsétlenül is alakult a magánéletem.
2016. jan. 31. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi baj volt a válaszommal, hiszen az volt a kérdés, mire cserélném le őket! És gondolkodás nélkül cserélném el őket, még az apámat is vmi hasznosra. Én nem álmodozok már a megváltoztatásukról.

Nem értem miért csodálkoznak, ha külföldi farokra vágyunk. A hibáikat meg már felsorolták előttem.

Az a vicc, hogy nem viccnek szántam, a finom tejszínes meggyes sütit.

2016. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!