Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Őszintén, ti milyenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Őszintén, ti milyennek látjátok a mai férfiakat? A saját lányotoknak/húgotoknak/nővéreteknek szívesen válogatnátok közülük?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Van pár férfi ismerősöm, aki jó alapanyag lenne. Furcsa dolog, hogy már mindet tönkretették a nők, vagy nem is érdeklik őket. Amúgy az átlag mai férfi szerintem nem sokra való.
2016. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
67%
Vannak normálisak meg normálatlanok, de ilyen az élet. Válogatni nem válogatnék, nővérkém már megoldotta magának.
2016. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Titusztitusz ***** válasza:
61%
Hát...Nekem nagyon rossz véleményem van a mai "férfiakrol"...Éshát aggódtam is nagyon amiatt sokáig, hogy több lányom is van...A legidősebb éppen most van a "párkeresési időszakban", viszont őszinte bámulatomra egyböl talált egy helyes-rendes fiút, aki mind külsőre, mind belső tulajdonságaira egyböl vitte nálam a mércét...Ezen a végtelen szerencsén még én magam is igencsak elcsodálkoztam, de örülök neki, hogy kellemesen csalódtam akkor a lányom női képességeiben...Annak idején amikor megszületett, napokig teljes letargiában voltam annak okán, hogy elképzeltem azt, hogy miféle primitív-rusnya lúzerekre lesz majd rákényszerülve jobb híján amikor oda érik majd, de szerencsére a vőlegénye még az én meglehetősen kritikus szememmel nézve is szinte tökéletes fogás...
2016. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Évekig nőket kiszolgáló férfiként borzasztó azt látnom, ahogy fiatal és többre érdemes srácok dobják oda mindenüket egy punciért, mert arra vannak szocializálva, hogy addig nem is igazi férfiak, amíg meg nem döngettek egy halom nőt. Én is ilyen voltam, a fiatal éveimet a nők kergetésére pazaroltam el, emiatt bebuktam az egyetemet és felégettem a hidat magam és a családom között, mert én is elhittem, hogy a sikeresség és a megdugott lyukat száma egyenesen arányosak egymással.

Ha nem sulykolták volna belém, hogy a sírás nem férfias, akkor elmorzsolnék már könnycseppet azokért a férfiakért, akik az idejüket és az energiáikat, na meg persze a pénzüket ész nélkül áldozzák fel a nők kedvéért, cserébe pedig kapnak egy lyukat, aminek a gazdája folyamatosan rágni fogja a fülüket még több dologért, ők pedig jó kis kutya módjára teljesíteni fogják.

2016. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ebben van némi ellentmondás. Az a mérce, hogy hány lyukat töm be valaki, közben meg sír, hogy nem sírhat, hogy milyen a körítés?
2016. jan. 30. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyennek látom őket? A legtöbb egy bunkó,primitív barom.De ez kell a mai nőknek,és ők ehhez alkalmazkodtak.


Szóval a többsége ilyen,és szerintem katasztrófa mennyire sznobok.De mint említettem,a mai nőknek ez kell sajnos...


Akiket én ismerek,azok között simán bármelyiket tudnám ajánlani egy normális nőnek,aki hasonlót keres.Van közöttük sok ilyen,akik bármikor alkalmasak lennének kapcsolatra,csak a nők rájuk sem hederítenek,mert nem jóképű,bunkók...


A nővérem pedig megtalálta magának azt,akit és őszintén mondom,nagyon jól választott.Igazi,valóban normális férfit talált magának,aki tud vele bánni. Ja és ráadásul velünk is nagyon jól bánik,értelmesen lehet vele beszélni bármiről szinte.

24/F

2016. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
környezetemből 10ből 2 normális. Rájuk bíznám a húgomat is ha lenne húgom, a többire egy tamagocsit se bíznék.
2016. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen két pólusú lett a dolog, mint egyre több dolog a világban.


A baráti köröm az egyetemről van, közülük gyakorlatilag bármelyikkel örülnék ha összejönne a nem létező húgom.

Mndegyikük "normális" értékrenddel rendelkezik, családot szeretne, normális helyen becsülettel dolgozik jó fizetésért. Tőlük nem félteném, mert ha személyiségben is megegyeznek akkor nagyon hosszú jövő állhatna előttük. Ők a kevésbé népszerű kategória, és talán ez tette őket olyanná, amilyenek. Átlagos kinézetűek, sokat tanultak/dolgoztak, ismerkedni kevés idejük volt, aki jött azt megbecsülték.


A másik pólus, aki felé két kézzel szórta az ég a jó nőket, és megtehette, hogy válogat, lecseréli egy pillanatnyilag jobbra. Akár hetente. Ők nem is ismerik azt h kapcsolat, szerelem, csak foltozzák a lyukakat. Ez sokáig így fog még menni. Tőlük félteném a nem létező húgomat.

2016. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy több a tudatos férfi, mint nő, viszont akik nem azok, azok nagyon gyökerek. Biztos leverném cölöpnek, ha valami gyökér próbálkozna a húgomnál. Nem bírom az emberi hülyeséget. :)
2016. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne lányom megmondanám , férfit válasz és ne seprűfejű divatmajmokat ,hímringyókat.
2016. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!