Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok fiú alapból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok fiú alapból beképzeltnek azokat a lányokat, akiknek Pesten van a lakása? (saját, nem albérlet)

Figyelt kérdés
Számomra is furcsa, de már sokszor szembesültem ezzel.

2015. dec. 31. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Apucianyuci vette lakásról van szó?
2015. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Örökölt, egy fiatal nőnek szerinted miből lenne pénze pesti lakásra? Azon kívül :D

Nem kerül szóba,hogy miből van. Már azelőtt annak néznek.

2015. dec. 31. 11:00
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: Sok esetben szerintem irigység áll a háttérben. Azért néznek beképzeltnek. Mert nekik nincs, és valószínű nem is tudnának fenntartani lakást.
2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem gondolom beképzeltnek az ilyen lányokat. Mondjuk a családunknak Budán a hegyvidéken van háza(ahol jelenleg én is lakom), és van szintén Budán jó környéken 3 lakásunk(amik jelenleg ki vannak adva, az egyik csak rám vár, ha elvégeztem az egyetemet és elkezdek dolgozni), emellett van vidéken is egy kertes házunk, meg a Balatonnál egy nyaralónk. Na ha téged 1 lakásért nagyképűnek néznek, abba gondolj bele, hogy engem minek néznek...24/F
2015. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Van benne valami. Nekem nem Pesten van lakásom, de páran már elég nyersen megkérdezték konrkétan, hogy "hú, akkor te gazdag vagy?"

Az tényleg nem fut át egyik agyán sem, hogy mondjuk meghalt egy rokon és megörököltük...

Miből tudna venni egy huszonéves lakást önerőből a mai világba...?

2015. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ugye 5. :(

Egyébként én nem hiszem, hogy arra gondolnak, hogy önerőből vettem. Inkább arra, hogy tisztában vagyok vele, hogy milyen szerencsés vagyok (ebből a szempontból) és emiatt el vagyok szállva. Dehát miért lennék?

2015. dec. 31. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen lányt ismerek, de róla már azelőtt is ez volt a véleményem, mielőtt megtudtam volna, hogy van lakása Budapesten. A vicc ráadásul, hogy nem is egy szakadt kádárkaptárban, hanem valami jó helyen és a havi bérleti díja amit beszed annyi, mint az én fizetésem majdnem.


Nem érzek irigységet, mert leszarom. Amúgy sem ő dolgozott meg érte, hanem a szülei lopkodták össze rá a pénzt rendszerváltáskor (mint a magyar gazdagok 90%-nál).

2015. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak ezért bárki beképzeltnek gondolná.
2015. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigységről van szó. Sok fiú álmodik arról, hogy saját lakása lesz egyszer Pesten. Ismerek jópár ilyet. És irritáló nekik az, hogy te mint lány, rendelkezel saját lakással míg ők a szüleikkel kénytelenek lakni. Fordított esetben nagyzolhatnának a lánynak pl. neked, hogy van saját lakásuk és milyen jól jársz a fiúval ha a barátnője leszel, mert akkor elköltözhetsz végre otthonról. Én egyébként sose tartottam amiatt beképzeltnek egy lányt, hogy van saját lakása.
2015. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#2 ő se tudná fenntartani, ha nyögné a hitelt.
2015. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!