Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy csúnya külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy csúnya külsővel de jó bensővel már 4 hónapja szingli vagyok, pedig keresem a párom, vagy mégsem jó a bensőm?

Figyelt kérdés

Lehet mégse jó a bensőm, ha 4 hónapja nem találom a párom? Lehet nem jó az önismeretem?

4 hónapja vagyok szingli egy hosszú kapcsolat után és azóta keresem a párom.


2016. jan. 30. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csúnya vagy beszoptad.
2016. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csúnya vagy bas**zhatod.

[link]

2016. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csúnyaságod miatt senki nem látja a belső szépségedet. Vagyis nem mész vele sokra!
2016. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen nem találtad még meg azt a lányt, akihez illenél. Nem kell mindig a kinézet miatt siránkozni...
2016. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom, hogy a kinézet miatt lenne a baj, talán inkább a bensőmmel lehet akkor valami gond. Mert nagyon sok csúnya haveromnak van átlagos barátnője, meg nekem is volt, lehet valamit rosszul csinálok
2016. jan. 30. 14:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írtad ki, mintha már 4 éve lennél szingli. 4 hónap nem sok idő, főleg egy hosszú kapcsolat után. Ne legyél ennyire rápörögve, ha eljön az ideje, találni fogsz valakit. Kitartást!
2016. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt átlagos külsővel se nagyon lehet nőt találni. Ha tényleg csúnya lennél, soha nem lenne nőd, legalábbis olyan nem, aki szerelmes is beléd.
2016. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4 hónapja vagy szingli egy hosszú kapcsolat után. Egyáltalán túltetted már magad azon a kapcsolaton?


Nekem eddigi életemben két olyan pasival volt dolgom, aki nem tudott túllépni egy csalódáson.

Az elsővel pár hónapig együtt is voltam, az volt az első kapcsolatom, nagyjából egyidősek voltunk, el is mesélte az esetet, de úgy tűnik, én sem tudtam elfeledtetni vele, úgyhogy ment tovább, és még tovább évekig (nem tudom, azóta mi van vele, de egy darabig még tudtam róla, egy szakra jártunk főiskolán).

A másikkal online kezdtem beszélgetni és leszerveztünk egy találkozót is, de rendszeresen visszakanyarodott a volt menyasszonyához, aki elhagyta. Biztos vagyok benne, hogy még szerette. Vele nem lett több.

2016. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A belső értékeidet nem az határozza meg, hogy érdeklődnek-e irántad az ellenkező neműek. Ennél jobban is ismerhetnéd magad.
2016. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 hónap után honnan a bánatból lenne új barátnőd? Ennyi idő alatt még a kapcsolaton se vagy túl elvileg, ha hosszú kapcsolat volt.

Egyébként egy barátnőm jó belsővel és szép külsővel 5 évig volt egyedül. A bűne annyi, hogy nem állt le akárkivel, illetve hogy nem non-stop az ismerkedéssel foglalkozott.

2016. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!