Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 20 átlagos nőből társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 átlagos nőből társkeresőn csak 5 írt vissza akkor azt jelenti hogy nagyon csúnya lehetek?

Figyelt kérdés
30 év körüli nők.
2016. jan. 29. 07:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy azért nem írtak vissza, mert csúnyának tartanak?

Lehet, hogy butának tűntél, vagy nem vagy neki elég pénzes. :-D :-D :-D

Sok nő elég határozottan tudja, mit akar, kit keres. Pláne 30 felett. ;-)

Legtöbb esetben azért ignorálnak, mert te ennek az elvárásnak nem felelsz meg.

Esetleg próbálj összekaparni pár rendes képet, egy épkézláb bemutatkozót az adatlapon, és ne úgy ugorj rá, "Szia. Mi járatban?"

2016. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok helyes de ez a szia ismerkedünk távol áll tőlem. Kulturált női lélekhez szóló levél volt. Mivel érdekel a pszichológia és tanultam is egy évig az egyetemen ezért szerintem jó lett a levél
2016. jan. 29. 08:40
 3/17 A kérdező kommentje:
Szóval adatlap bemutatkozás szerintem rendben van. Azzal nem hiszem hogy gond van
2016. jan. 29. 08:43
 4/17 anonim ***** válasza:

Nézd, ugyan ezt megpróbálnád az utcán valószínűleg ugyan ez lenne az eredmény. Van az a mondás, hogy valakinek a világ legzamatosabb, leggyönyörűbb eprét is kínálhatod, akkor se fogsz kelleni neki, mert ő egyáltalán nem szereti az epret!


Hülye hasonlatok, de ilyen ez az ismerkedés is. Lehet valaki kék szemű pasit keres, tied barna, vagy épp szőke hajút. Vagy ránézett az adatlapodra és neki 180cm-től kezdődik az ideális férfi és te alacsonyabb vagy. Esetleg pont fordítva, alacsony és nem akar ilyen magas férfival együtt lenni stb...


Millió oka lehet, hogy miért nem írnak vissza, hidd el, ha 20 körüli lányokra írnál rá, még rosszabb lenne az arányod. Legalább ebben a korban, néhányan már illedelemből is visszaírnak, ha már megtisztelted őket egy levéllel :)

2016. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mikeXxX ***** válasza:
Inkább szerintem csak átlagos vagy , míg te kapsz egy nap 5 levelet ,addig egy valahogy kinéző nő kb: 100-at is kap ! Mivel sok a papucs férfi és egy elég felszínes világot élünk manapság így ha nem jó az első kinézet már klikkeltek is tovább rólad !
2016. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, az azt jelenti, hogy ezt az 5 nőt érdekled, és valamelyikükkel akár tartós kapcsolat is kialakulhat hosszú távon. Minek neked sok nő felszínes hódolata, ha megkaphatsz egyet aki akár egész életedben őszintén szeretni fog?
2016. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te mennyi idős vagy egyébként, kérdező?
2016. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. 31 vagyok
2016. jan. 29. 10:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 visszairt annak inkább örülhetnél. Neked ez miért nem elég? Hány nöt akarsz egyszerre???????
2016. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem. Azt jelenti hogy ostoba vagy hogy társkeresőn ismerkedsz!
2016. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!