Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet az, hogy, aki 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az, hogy, aki 30 év vagy felett szingli az általában vagy csúnya, vagy belül van gond vagy válogat, mert aki nagyon szuper nő, férfi az elég hamar elkel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
ez már 25 körül is igaz
2013. jan. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz.Vagy gyereke van,ilyenkor már nehezebb egy kicsit párkapcsolatot kialakítani.

Ha nincs és úgy sincs párja ott valami difi van.Vagy a külsővel,vagy a belső tulajdonságokkal.

2013. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindenki akar elkelni, sokan választják a szingli életet, minthogy lekössék magukat valakivel.
2013. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül. Könnyen lehet hogy csak szimplán szerencsétlenek, nem jóval próbálkoznak, vagy nem is nagyon próbálkoznak, de ettől még se nem csúnyák, és nincs is velük gond, csak nem pártol melléjük a szerencse.

Nekem speciel van egy 23 éves ismerősöm, egyik legjobb barátom, teljesen normális, szerintem az ég világon semmi baj nincs vele, egyszerűen szerencsétlen, és mindig rossz helyre nyúl, meg nem is nagyon van mersze próbálkozni.

Ugyanakkor van egy kollégám is aki már közel 40 és hasonló gondokkal küzd, persze nála az is ott van hogy elég csóró szegény, pedig alapvetően egy normális férfi normális külső/belső tulajdonságokkal és értékrendel.

2013. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mit értesz a nagyon szuper nő/férfi alatt ? :P
2013. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!