Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem találok magamnak társat. Társkeresőket már próbáltam, de ott semmi se jött össze soha. Minden képcserénél mondták ,hogy helyes vagyok. Az utcán is megnéznek, a metron is nézetek, és mosolyogtak rám a nők, de nem kezdeményeztem.


Nem igazán járok ki, mert különösebben nem érdekel.Csak azt veszem meg ami kell éppen. Mindig gépezek, havi 700ezret keresek. Ha nem dolgozok akkor 0-24ig gépezek, most is 2hete nem voltam kint az utcán se. :D A személyiségemmel nincs gond. A külsőmmel se. 10/8as lennék. Sportos alkatom van. De valahogy inkább a gépezést választom mint, hogy nőkkel beszélgessek. De megmondva a frankót, hogy nem is hiányzik egy sem, hogy beszélgessek velük. Sőt, el megy a kedvem attól is már, hogy látom mindenki csalódik mindenkiben.

Szóval lehet velem van a baj? Vagy én látom csak rosszul a dolgokat? 20/ F



2016. jan. 30. 23:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szexi vagy
2016. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt tudom :D Egom is nagy, sokan mondták már de hát ez van :D Adok magamra.
2016. jan. 30. 23:39
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem küldesz egy képet? :D
2016. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ide is
2016. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hét lepedőt keresel húsz évesen. ébredj már fel.
2016. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most mi van? Társkeresőt űzünk ebből?
2016. jan. 30. 23:55
 7/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nincs veled semmid gond, pont olyan vagy, mint a nagy átlag, csak az életkörülményeid jobbak. De a sorból nem lógsz ki.
2016. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Ez a kérdés... :D


Azt a viccet ismered, amikor a nyuszika elindul a medvéhez elkérni a fűnyíróját?

2016. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen látnám az édi arcod;) 20/L
2016. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ecsém látszik hogy valami baj van veled. 20 évesen,szombat este 23:34 kor azzal töltöd az időd,hogy kamu kérdéseket írsz ki gykra..ahelyett,hogy p^nákat cincálnál valamelyik belvárosi klubban..thug life? XD
2016. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!