Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évekig küszködtem a nőkkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig küszködtem a nőkkel, akartam kapcsolatot, mindent megtettem érte, de még randevúra sem jöttek el velem, mert 165cm vagyok. Tényleg csak ez számít a nőknek? (hozzám illőkkel próbálkoztam természetesen)

Figyelt kérdés
Lekicsinylően,sajnálkozva utasítottak vissza."Mit nekem ilyen kis pasi,de hisz ez nem is férfi ilyen magassággal!" Ezt gondolták vagy volt,aki ki is mondta!

2016. jan. 22. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2016. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Úgy pinán kellett volna rúgnod őket, hogy felrepüljenek az egójukig.
2016. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
56%
Nem hinném, hogy ez volt a gond. Rengeteg lány alacsonyabb mint te vagy. Biztos nem valami 2 méteres állatra vágynak.
2016. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3-s. A józan ész azt diktálná,hogy igazad van! De az élet nem ilyen! Egyszerűen látom a szemükben,ha rámnéznek a sajnálkozást,a visszautasítást! Előtte persze beszélgetünk,addig rendben van,de ha kicsit is közeledek,mint férfi partner,erre rádöbbennek ők is és úgy bennük van ez az elutasítás,hogy ember legyen a talpán,akit évek alatt ez nem viselne meg!


Egyszóval: Még a 160cm-es lányoknak is magas pasi kell! 175-180cm már jó nekik. Ezt nem is egy lány közölte velem szóban is!

2016. jan. 22. 22:49
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem jött össze, akkor mégse hozzád illő nőkkel próbálkoztál. Ne csak a látszatra figyelj. Aki valóban hozzád illő, azzal összejön.
2016. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
ezt én is megkaptam hogy jaj az nem férfias még a 150 cm törpék is magas pasi kell a férfi 180 cm fölött kezdődik
2016. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Biztos találsz olyat akivel összeilletek. Elég sok alacsony lány van... Azt meg hadd döntsem el én, hogy milyen fiúval szeretnék összejönni. Ha valakihez nem tudok vonzódni ahhoz nem tudok vonzódni. Sajnos a magam kárán tanultam meg (volt egy velem közel egymagas kicsit alacsonyabb vékony alkatú párom 2 évig), hogy ha nem találom elég férfiasnak és vonzóna a párom külsőre akkor nem lesz jó a szex. Ha meg nem jó a szex lőttek a kapcsolatnak. De biztos vagyok benne hogy fogsz majd találni olyat akinek kellően magas vagy.
2016. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Én 170cm vagyok és én is megkaptam már párszor, hogy túl alacsony vagyok. Akik pedig sűrűn látnak az utcán alacsony párokat, azok elfelejtik megemlíteni, hogy az illető jóképű volt.

A jóképűség a mai világban mindent felülír. Alacsonyságot, bunkózást, megcsalást,... mindent.


Kérdező nem tudom hol próbálkoztál, de az biztos, hogy társkeresőn a minimum elvárt férfi magasság 175cm. Mindenhol ezt láttam és töröltem is magam, mert nem felelek meg.


Egyébként az ilyen centivel rohangáló felszínes nőktől jobb is ha távol maradsz. Számukra sokkal fontosabb a magassarkú, illetve, hogy a villogjanak a barátnők előtt, mint az, hogy legyen egy normális kapcsolatuk. Majd 30 felett már jó leszel nekik, amikor a magas jóképű bunkó lelép és ugye kell valaki, aki neveli a kölköket meg fizeti a számlákat.

2016. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ezen ne csodálkozz, a nők totál bele vannak b***lva a magasságba, ez az elsődleges fétisük. Néhány napja kíváncsiságból feltettem ezt a kérdést, pont ebből az okból kifolyólag és a második kommentelő jól tükrözi az egyszeri nő gondolkodásmódját. Íme: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__75..

Szerintem jobb ha inkább a karrieredre (pénzszerzésre) koncentrálsz, hidd el jobban megéri, mert ez egy értelmetlen erőlködés.

2016. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Te egy totálisan, megrögzött barom vagy , ha így látod a helyzetet.

Én 160 cm vagyok, mégis voltak kapcsolataim, szexkapcsolataim, egyéjszakásaim.

Sok gyönyörű szép alacsony nő van. Próbálkozz tovább. Majd találsz valakit, kár izgulnod.

2016. jan. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!