Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, ha félénk a srác?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy srácba. Ő 29F én 27L. Nem tudom, hogyan kezdeményezhetnék. Ő nagyon melegszívű, de félénk, és úgy érzem, attól tart, nem szeretem eléggé, pedig csak én is visszahúzódó vagyok, nem akarom zavarni őt.


Sajos személyesen alig találkozunk, mert ő egy másik városban dolgozik.


Ti mit tennétek, mivel kedveskednétek neki? Nem merem lerohanni, de szeretném kimutatni az érdeklődésemet... :)


2016. jan. 31. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Célirányosan és félreértelmezhetetlenűl! Komolyan mondom. Ha valóban jó szívű, de mégsem tettszenél neki, nem fog kiröhögni vagy megbántani elutasításnál. De inkább ezt a verziót felejtsd el, arra gondolj hogy tuti örülni fog a kezdeményezésednek.
2016. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és félmeztelenül :*
2016. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ez egy mulya szar. Semmit sem fog tudni neked nyújtani! Keress egy idősebb igazi férfit, aki nem szarik be attól hogy megszólítson egy lányt. Ha még ennyit sem tud, akkor hogy fogja megugrani a komolyabb dolgokat?!
2016. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"arra gondolj hogy tuti örülni fog a kezdeményezésednek"


V ott helyben elviszi egy szívroham :D

2016. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :)! Szívroham, és mulya szar... :) :) Legalább mosolyogtam egyet.
2016. jan. 31. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!