Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagyunk elfogadóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyunk elfogadóak szépség hibákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy nagy orr csúnya ritka fogazat de nem ápolatlan. Egy csúnya elálló fül stb. stb.
2016. febr. 1. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Nagy orr, elálló fül, kopaszodás , számomra nem akadály. A fogazat viszont legyen kifogástalan.
2016. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Lovat keresel egyébként vagy társat?
2016. febr. 1. 07:19
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Én nem nagyon láttam olyan általad is említett hibákat, ami annyira nagy mértékű lenne, hogy megakadályozná az ismerkedést. Mindenki más. Ezek a különlegességek akár szexepilek is lehetnek, mint a szeplő. :-)
2016. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
#2 te kérdezted ezeket basszus. Ne trollkodjál!
2016. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Nálam is van, ami felett szemet hunyok, vagy még kifejezetten férfias is lehet, ilyen pl. a nagy orr. :)


A fogazattal kapcsolatban nekem is az a véleményem, hogy a ritka már egyenlő az ápolatlannal, szóval felejtős... És nem, nem lovat keresek, de szeretnék csókolózni is a másikkal, lehetőleg undor nélkül. ;)


Egy-két szabálytalanságtól csak egyedi és karakteres lesz egy arc, az a gond, ha ezek halmozódnak, pl. elálló fül, rossz fogazat, nagy orr, pattanások, kopaszodás, és kancsalság, mindez egy emberen. Na ott már gáz van.

2016. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Ritka ápolatlan? Miért? Szép egészséges fogak csak nagy a hézag
2016. febr. 1. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Nem lovat akarok,csak fogazat terén vannak elvárásaim. Mint írtam is, a többi nem számít. Nem hiszem hogy túl magasak az igényeim a külsőt tekintve.

Amúgy már megtaláltam az igazit, egy erősen kopaszodó, szemüveges, szemüveg nélkül kancsal, 32 gyönyörű ép foggal rendelkező tökéletes férfi személyében.

2016. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!