Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jönnek rá a lányok/fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek rá a lányok/fiúk hogy egy kapcsolatban nem csak a szépség számít?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Azt, hogy csak a belső számít a csúnya emberek találták ki.

Szerintem fontos, hogy amellett, hogy a pároddal megértsétek egymást, jól is nézzen ki (tetsszen neked).

2009. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én már rájöttem,.4 hónapja vagyok együtt a barátommal,és mindig azon voltam hogy tökéletes legyek.De rájöttem hogy neki úgy vagyok tökéletes ahogy vagyok.

Pedig sokat sírtam neki hogy nem látom magam jónak.De ő elmagyarázta hogy egy kapcsolatban nem számít a külső.Ezt azért mondta mert allergiám van és pöttyök a testemen.

Számára én vagyok a legszebb.

2009. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudon, én 16 vagyok, és nem CSAK a szépség számít, de számít nagyon. Amúgy szerintem ez nem i szépség, hanem valami különleges, ami megfog a másikba, és attól látom szépnek.

16f

2009. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az első válaszolóval valamiért egyáltalán nem értek egyet:D

De a többiekkel igen :D

2009. júl. 20. 11:09
 5/13 anonim válasza:
100%
Most lehet,hogy én félreértelmeztem a kérdést,de szerintem többnyire akkor jönnek rá az emberek,hogy a szépség nem minden amikor már nem tudnak vele mit kezdeni...Pl.:Mikor bizonyítani kell valamiben,bármiben...Vagy ha beleszeretnek valakibe a szépsége miatt de ha kiismerik hogy milyen valójában (pl:teljesen más a stílus,érdeklődési kör és lehet hogy egy teljesen más ember)lehet hogy már nem is lesz annyira szimpatikus...Én úgy gondolom hogy azt hogy hogy néz ki egy ember(lehet az lány vagy fiú) egy idő után igyis ugyis megszokjuk és nem érdekel annyira mint a kinézetnél sokkal fontosabb dolgok, pl. hogy meg lehet-e benne bízni és lehet-e rá számítani,komolyan veszi-e a dolgokat stb...Összefoglalva ha lesz negatív tapasztalatuk vagy valakiben (aki szép)csalódnak...szerintem akkor jönnek rá hogy a belső értékek fontosak...Mert az embereknek egy idő után már nem a szépség a fontos...Én úgy fogom fel hogy bármikor megvakulhatok de még akkor is lehetnek érzéseim...Meg különben is mindenkinek más az ízlése és mindenki másban látja meg a szépet..azt maga dönti el hogy kiben...Remélem ha csak egy kicsit is..de tudtam segíteni...:)
2009. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember szerelmes, vagy igazan szeret valkit, sokkal szebbnek latja mint amilyen valojaban.Es szeret rajta minden hibat, kulsejet es belso tulajdonsagait egyarant.
2009. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Amikor elkezdenek igazi kapcsolatot építeni. Azelőtt meg, hát istenkém. A nyomorékokat el kell kerülni. De sokat számít az önbizalom, a szép embereknek az meg általában több van. Szívás.
2009. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2009. júl. 20. 12:03
 9/13 anonim válasza:

ha valakit igazán szeretsz, akkor teljesen mindegy h h néz ki - sokan így gondolják.

és én részben egyet értek az első válaszadóval.

ha valakit nagyon szeretsz, és a hányinger kap el a kinézetétől... hát hiába is szereted, kötve hiszem h szívesen vagy vele.

volt egy srác akit szerettem, és csak a kinézete miatt nem jöttem össze vele. egyszerűen nem ment.

persze senki se tökéletes, mindenkinek más tetszik.

csak meg kell látni a másikban a szépet. nem keresve, csak találva, némán

L/18

2009. júl. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"nem a külső a lényeg" ennél nagyobb hülyeség nincs is.. ha undorodsz valakitől - hiába vannak neki a legtökéletesebb belső tulajdonságai- nem tudsz 1xűen hozzá érni se, undorodsz ha a gondolattól h mien lenne ha meg kellene puszilnod, csókolnod.. vagy a "legrosszabb" mien lenne a szex vele... gondold át.. ha valaki ronda nem kívánod meg.. sőt még nagyon szóba se állsz vele
2009. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!