Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőkön a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőkön a férfiak kb.10%-a aki szingli és komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Több nő ismerősömtől, hogy mindenki csak szexet akar, vagy van már valakije, a legtöbb férfi nem gondolja komolyan. Kb. az ottani férfiak 10% aki akarja, akarná normálisan, és még rendes szingli is, de az hamar elkel onnan.
2016. febr. 2. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkabb csak 1%. A 10bol a maradek 9, csak eljatsza hogy komoly kapcsolatot akar hogy nohoz jusson.
2016. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából... de annak semmi akadálya, hogy megtaláld ezt a 10%-ot és veled keljenek el. :)

(Párom is fent volt társkeresőn, mielőtt összejöttünk - nem ott ismerkedtünk meg - és ő például normális is, szingli is volt, és komoly kapcsolatot is keresett. Kb. egy évig volt fent, bár nem ismerkedett túl intenzíven.)

2016. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok társkeresőn, de azt a 10%-ot erősíteném :)
2016. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Na megint kezdődik. Ha csak ennyi lenne a kikötés hogy szingli legyen meg rendes... Legyen szingli, rendes, intelligens, udvarias és helyes is. És első levélnek olyat írjon hogy még Petőfi is elsírja magát a föld alatt a szépségétől, mert ugye a egy normálisan megfogalmazott levél az már sablon. És lányok, nem én találtam ki. Ti írtátok itt az oldalon egyik másik kérdés alá. Én csak összeszedtem a válaszokat. De ezek az erények is mind hiába úgy látom. Hiszen 2 hónap után egyszerűen csak fogja magát és minden szó nélkül letilt. :) Szerintem döntsétek el mit akartok ;)
2016. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. szerintem akkor is kb 10% lenne az eredmény ha a buta csúnya kövér pasikat is beleszámolnánk.
2016. febr. 2. 18:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok buta, csúnya s kövér, akkor hány százalékban vagyok benne?:)
2016. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. esküszöm akkor 1% ba vagy valamit nagyon rosszul csinálsz.
2016. febr. 2. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:

# 4: "Én csak összeszedtem a válaszokat."

Ez a gond. Mert az összes válaszoló igényét összeadtad és azt tekinted etalonnak, pedig ezek EGYEDI igények.

A másik meg: " 2 hónap után egyszerűen csak fogja magát és minden szó nélkül letilt". A társkereső csak egy platform az ismerkedésre, de ott nem lehet eldönteni, hogy akarok-e valakivel érdemben ismerkedni, vagy sem. Ha két héten belül nincs randi, akkor megette a fene. És lehet azzal jönni, hogy távolság, meg nem ér rá, stb., de ugyanezek egy esetleges párkapcsolatban is gondot okoznának (sőt, ott okoznának csak igazán gondot), szóval akivel nem lehet összehozni egy randit rövid időn belül, azzal nem érdemes tovább foglalkozni.

2016. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjóképűbb férfiak nagy része valóban nem szingli, ez nem is meglepő. Ha lenne olyan nő, aki rajtuk kívül mást is méltat válaszra a társkeresőkön, akkor kiderülne, hogy azért 10%-nál jóval magasabb ez az arány.
2016. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
több itt a normális ffi sztem, mint társkeresőn, ahogy hallottam, de nem találnak rám itt se, meg ott se :( na mindegy, ők buknak egy normálisat :P
2016. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!