Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon sok 20-30 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon sok 20-30 közötti nő szerint gyerekesek, komolytalanok az ugyanilyen idős férfiak, akkor milyen alapon várják el ezen nők, hogy tisztelve legyenek?

Figyelt kérdés
Főként ezen korosztály által?
2016. febr. 2. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt hiszem nem értem a kérdést. Hogy függ össze a kettő?
2016. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
mert a mai degeneráció el van szállva magától még a 14 éves csitrik is azt mondják hogy jaj én érettebb vagyok a koromnál... tudod ők a kivételek az okosak szépek ..
2016. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Rám illik a kérdésben szereplő leírás. Én annyit várok el a 30 alatti 'férfiaktól' hogy tartsák meg a két lépés távolságot.

Nem tudom, hogy milyen tiszteletről beszélsz...

2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyítsd be nekik állításuk ellenkezőjét. Aztán majd meglátod, hogy milyen reakció lesz ezek után.
2016. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
A nők azt hiszik, nekik minden jár alapból...
2016. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

5-ös mégis mire hisszük azt?

Normális együttélés szabályait tessék szépen betartani, ami jár az idős bácsinak, a felnőtt nőnek, a gyereknek stb. mindenkinek.

Annál több hidd el nem kell tőletek.

2016. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Required Perversity


NEM gyerekes levele:


'Egy büdös kutya vagy. XD'


És ilyenek siránkoznak, hogy gyerekesnek gondoljuk őket...

2016. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem ez a nevű ember vagyok utolsó. Szerintem te keversz valamit.
2016. febr. 2. 23:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez előítélet. Nem gondolnám, hogy gyerekesek, csak nem vonzanak, nálam 33-nál kezdődik tapasztalataim alapján. De ha csak a korát nézem, az eleve rossz indítás.
2016. febr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!