Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöhet még bármi ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet még bármi ezzel a lánnyal? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy 22 éves lány, akivel pár hónapja találkoztam egy céges buliban. Pár nap múlva facebook-on megkerestem, elkezdtünk beszélgetni. Az első pár héten sokat beszéltünk egymással napi szinten, bár már akkor feltűnt, hogy kizárólag csak én kerestem őt, bár ennek nem tulajdonítottam akkor nagy jelentőséget, sok lány úgy van vele, hogy a férfi keresse őt. Kérdéseket sem sokat intézett felém, kicsit az érdeklődés hiányát éreztem a részéről az irányomba. Viszont a válaszai többnyire tartalmasak voltak, képeket is küldött a személyes dolgairól, ha éppen olyan téma merült fel. Végül sikerült megbeszélni egy találkozót, de ennek a lebeszélése sem ment túl zökkenőmentesen. Személyesen nem volt már annyira egyirányú a beszélgetés, mint online, úgy tűnt, jól érezzük magunkat egymás társaságában, folyamatos volt a kommunikáció. Viszont jött a klasszikus történet, ismét szerettem volna leszervezni egy találkozót, de akkor jött a szokásos szöveg, hogy majd kiderül, mennyi ideje lesz, térjünk vissza rá később. Rendben, tudomásul vettem, később ismét felvetettem a kérdést, de ismét jött a köntörfalazás. Itt már vettem a lapot, rá is kérdeztem nála, hogy akkor most mi merre mennyi, de nem kaptam konkrét választ vagy elutasítást, csak annyit, hogy most nincs nagyon ideje semmire. Ez még igaz is lehet, mivel rengeteget dolgozik, szinte mindennapos túlórával, gyakran hétvégén is. Kicsit el is ment a kedvem az egész dologtól, tudomásul vettem, hogy nem akar velem komolyabban kezdeni. Viszont én szerettem vele beszélgetni, szimpatikus lánynak tartom, így akár a baráti viszonytól sem zárkózom el. Viszont így, hogy továbbra sem keresi a társaságom, és konkrét elutasítást sem kaptam, nem akarom, hogy azt érezze, hogy én zaklatom őt, vagy rámenősködöm. Szerintetek érdemes még ezzel foglalkozni vagy hagyjam az egészet a fenébe, ebből már semmi jó nem sülhet ki? 25/F

2016. febr. 4. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ritkítsd a beszélgetéseiteket, de teljesen ne szakítsd meg a kapcsolatot. Ha eddig naponta írogattál neki, az akár még zavaró is lehet, kérdezz rá hetente egy-kétszer, hogy hogy van, ha ilyen sűrű beszélgetések mellett is sok a dolga, akkor még mindig lehet, hogy épp benézted, és tényleg nincs aktuálisan ideje, de egyre inkább sanszosabb, hogy rád nincs ideje.


Valószínűleg fogsz olyan válaszokat is kapni, hogy mindenkinek arra van ideje, amire/akire akarja, nos, ebben van némi igazság, tehát az eddigi jelek nem túl bíztatóak, de nincs minden veszve. Vannak lányok, egész sokan, akik nem fognak egyértelmű nemet mondani az udvarlásra, de köntörfalaznak, nem jó nekik stb...viszont ahogy írod is, ez a történeted alapján igaz is lehet, tehát nem kell feltétlenül ezt a verziót sem elvetni.


Ha barátilag beszélgettek, látod/láthatod, hogy ez most perpillanat tényleg egy ilyen időszak, amikor nem ér rá, sűrű a programja, vagy később is várhatóan így lesz, ez utóbbi megint nem kecsegtet túl sok reménnyel, mert hiába van meg köztetek egy jó kommunikáció, a lány később sem hiszem, hogy sűrű jelenlegi és jövőbeli program mellett szakít rád időt, ha most nem teszi meg. Ha később könnyebb lesz neki, akár még esélyes is, hogy szárba szökkenjen valami több köztetek...szóval ez a szempont sem lényegtelen.


Mindemellett járj nyitott szemmel, mert sosem tudhatod, nem-e most mégy el az ún. "igazi" mellett csak azért, mert épp másra koncentrálsz!

2016. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltessed a dolgot!!!

Először is olyan nincs hogy valaki soha nem ér rá.....ha Te felajánlasz neki több időpontot és neki egyik sem megfelelő, akkor onnantól neki lenne kötelessége mondani egy olyan időpontot ami tutira jó. Az meg egy nagy butaság, hogy egy Nőnek nem kell egy kapcsolatban kezdeményezni....mert ez nem így működik. A férfi teszi meg az első lépést, de utána nagyon fontos az egyensúly, hogy próbálja meg viszonozni mindazt amit a máiktól önként kap szeretete jeléül.

Nem vagy már tini, viselkedj férfi módra. Próbálkoztál és kosarat kaptál, tudomásul veszed és keresel új kihívást. Ha a Lánynak mégis hiányoznál, akkor fel fogja venni Veled a kapcsolatot, de erre várni nagy butaság lenne!!! Ha mégis így tenne, majd eldöntöd hogy akarod-e újra látni, onnantól a döntés tényleg a Te kezedben van.

Az hogy nem kaptál konkrét elutasítást az semmi jót nem jelent, ha valakit tisztelsz, akkor hitegeted, hanem őszintén megmondod mit gondolsz Róla és nem rabolod az idejét.

37F

2016. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"akkor nem hitegeted"
2016. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez volt számomra a rossz, hogy nem kaptam tőle konkrét elutasító választ. Ilyenkor én is arra gondolok, hogy ha valaki kicsit is tisztelettel van a másik iránt, akkor konkrétan megmondja a másiknak, mi a helyzet, nem hagyja kételyek között őrlődni. Tudomásul vettem, hogy kosarat kaptam, de folyton ott van bennem az a gondolat, hogy "mi van, ha mégis?" Nem egyszer jártam már úgy, hogy kikosaraztak, ez a próbálkozások természetes velejárója, de azért, ha nem is azonnal, de rövid időn belül mindenkitől megkaptam a konkrét visszajelzést, hogy ez nem fog összejönni. Én is ugyan így szoktam eljárni a másik nemmel szemben, ezért ezt én is elvárom. Az pedig, amit sokan mondanak, mind férfiak és nők, hogy azért sumákolnak, hogy ne sértsék meg a másik érzéseit, szerintem ez nagy hülyeség. Sokkal nagyobb problémát okoznak ezzel a másik félnek véleményem szerint. A gond az, hogy én az a fajta ember vagyok, aki úgy áll a dolgokhoz, hogy a legkisebb reménysugarat is képes megragadni és meglovagolni egészen addig, amíg biztos nem vagyok abban, hogy többé nincs remény és felesleges foglalkozni a dologgal.

A válaszokat köszönöm, hasznosak voltak, átgondolom a dolgot, hogy hogyan tovább.

2016. febr. 4. 11:22
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

A 2es válaszoló jól leírta a dolgot.

Valószínűleg nem nagyon érdekled a lányt,ha bejönnél neki,akkor még a sok munka mellett is tudna rád időt szakítani.

Én a te helyedben már hagytam volna a dolgot a fenébe.Nem írnék és nem keresném ezt a lányt,mert nem lenne értelme.Kalap kabát és mentem volna másik lányt keresni...


28/F

2016. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!