Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem érdemes próbálkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem érdemes próbálkoznom nagyon elhízott elég csúnya pasiként egy olyan nőnek aki Anna bál szépségversenyen indult 2 éve?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm aki nagyon bejön nagyon sokat beszélgetünk együtt ebédelünk stb. Nem tudom akarna e valamit tőlem de nagyon megvan a közös hullámhossz kémia. Hogy próbálkozzak ilyen pasiként egy ilyen szép nőnél? Ő nem fog kezdeményezni?
2016. febr. 5. 07:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

ha ilyen jóban vagytok, és szerinted téged írt körül ideális pasinak, akkor mi a fészkes fenéért nem hívod el valamerre?

max nemet mond.

de ha ilyen töketlen vagy,hogy egy randira nem hívod el, ne csodálkozz,hogyha már rég mással jár mire bátorságot gyűjtesz elhívni.

2016. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintetek ha hirtelen lekapnám azzal azt érném el hogy visszacsókol mint a romantikus filmekbe? Ezt tervezem"


Na ez az, amit semmiképp ne tegyél. Az sem lepne meg, ha beperelne szexuális zaklatásért. Ennyire ne legyél már sötét.

2016. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%

11# vagyok

"Szerintetek ha hirtelen lekapnám azzal azt érném el hogy visszacsókol mint a romantikus filmekbe? Ezt tervezem"

nem. :D tényleg hívd el munka után valamerre. ha nemet mond, legalább megtudod,hogy nem akar tőled semmit.

de csak úgy lekapni ritka gáz dolog. nekem ha bejönne egy srác se tetszene ez a lekapós dolog..

2016. febr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el színházba! Ha nemet mond,akkor legalább tudod, hogy nincs esély.
2016. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
65%

Ez kb olyan lenne mintha egy haverod anélkül, hogy megkérdezné elkezdi kigombolni a gatyadat, mert le akar pippantani. Elkuldened a fenébe. Erre azt mondana, de hat olyan jo barátok vagytok, mi a baj veled?


Figyelj, ha úgy érzed a no téged irt le, ezt sose lehet tudni, mert miert ne lehetne ra esély. Ilyenkor a legegyszerűbb, egy privát beszélgetés közben elhivni egy teara munka utan, meg azt sem kell bevallanod hogy tetszik, annyit mondasz, jól el szoktunk beszélgetni, nincs kedved eljönni velem egy teara, turmixra, akarmire munka utan. Ebből akármilyen no levágja, hogy ismerkedni szeretnél.

(De egy jo tanács, szerintem sürgősen változtass a gondolkodásmódodon, mert igy nem lesz csajod a büdös életbe. Es itt nem a külsődre értem feltétlenül, hanem ahogy magadra gondolsz. Minden ember egy ugyanolyan, vagy jobb értékű part akar választani társának, ha te magad egy olyan 4-5os értékű pasinak tartod magad egy 8-9es no nem fog veled elmenni, nem igy vagyunk programozva, te sem nézed meg es álmodozól a pattanásos, 130 kg-os bajszos Pirikerol aki rgy fel csirkét benyom csak úgy nasolaskent)

2016. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj kérdező, de ha potenciális párjlöltként tekintene rád, nem panaszkodna neked a pasikról, meg h nem talál senkit. Hiszen ha felfigyelt volna már rád,. akkor nem panaszkodna, hanem kezdeményezne.


Azon meg felnevettem, h magadra ismertél a tulajdonságok alapján....:D Ugyan ki ne ismerne magára, ha pl. azt mondanám, intelligens, kedves, megértő, szeretni tudó ffit keresek. ..Ki mondaná azt, h áhhhh, ez nem illik rám, hiszen én buta vagyok? :D


Bepróbálkozhatsz, de a kudarc garantált, sajnálom.

2016. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan! Ahogy az előttem írók leírták. Egy nő sosem panaszkodna arról egy olyan pasasnak, aki tetszik neki, hogy nem talál magához illő férfit, hiszen ha megtalálta volna a te személyedben, akkor eleve nem is lenne oka panaszkodni. :D Ilyen egyszerű. Túlságosan beleélted már magad, emiatt hiszed azt, hogy minden pozitív férfitulajdonság rád illik, amiért sóvárog a csaj.Tehetsz egy próbát, ha 100%-os eséllyel meg akarod kockáztatni, hogy utána messziről kerüljön téged. Nagyobb sanszod van egy lottóötösre úgy, hogy szelvényt sem veszel, minthogy ti összejöjjetek, és ezt tök komolyan mondom.
2016. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
"Szerintetek ha hirtelen lekapnám azzal azt érném el hogy visszacsókol mint a romantikus filmekbe? Ezt tervezem" - Nézz kevesebb filmet. Ő a főnököd, ezért még akár ki is rúghatnak. Inkább hívd el valahova munkán kívül, aztán kiderül, hogy őt is érdekled-e úgy, hogy több legyen.
2016. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg ha pont neked mesélte h mindenki csak szexet akar tőle, a lehető legrosszabb amit megtehetsz ha lekapod. Ezzel te sem leszel semmivel sem jobb azoknál a paliknál akiktől nem akart semmit. Ezzel te is egyfajta szexuális vonzalmat mutatnál ki feléje, amiből pont neked megmondta h nem kér.

Hívd el inkább egy randira, egy kávéra, egy programra, bármire amiről tudod h szereti. Munkán kívül is tölts vele időt, ha ezek jól sülnek el akkor próbálkozz többel.


Ami meg azt illeti hogy mennyire vagy elhízott meg csúnya. Tégy magadért, próbálj változtatni ezen. az igyekezet is vonzó tud lenni. Máskülönben meg kinek-mi tetszik. Attól h Anna bálos lány, még nem jelenti azt h nem tetszhetnek neki a macisabb fiúk. (Zárójelben megjegyzem az Anna bál, egy bál. Nem pedig szépségverseny. Az más hogy választanak bál szépét, amit a sajtóval fel is fújnak.

2016. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%
Üdvözöllek a barát zónában! Ez az. Esélyed sincs.
2016. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!