Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok kizáró tényező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kizáró tényező a sárga fogak ismerkedésben?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 13:05
1 2
 11/16 Titusztitusz ***** válasza:
5%
Abszolút az...Hű...Az ilyen esetre még rágondolni is rossz...Egy NŐ sárga fogakkal...Amint meglátnék egy ilyet, már fordulnék is meg egyböl, és rohamléptekkel menekülnék el az ilyen nőnek még a közeléböl is...
2016. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért ezt elég rossz olvasni, tudva, hogy rendes szájápolás mellett is ilyen a fogam.

Nem azért, mert kispórolom a fogkrém árát...

2016. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Ez esetben talán ajánlani tudnám a fogorvosi rendelő látogatását...Létezik olyan fogászati technológia hogy: Fogfehérítés...
2016. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké, majd ha kifizeted, megyek. :D
2016. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Mi a csudának ÉN fizessem a TE esztétikai problémáidnak a megoldási költségeit? Tudtommal nincs semmi közünk egymáshoz, és a te problémád, az nem az én problémám...Én csak TANÁCSOT ADTAM, hogy mi a megoldás a problémádra...A többi meg már akkor a te dolgod, és csak rád tartozik...
2016. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A sárga fogak nem kizáró okok abban az esetben ha egyébként egészséges és friss leheletű fogakról van szó. Az már más kérdés, hogy egy egyszerűbb fogfehérítés nem egy nagy összeg abban az esetben, ha valaki elég igényes és hajlandó rá költeni. Csakis elhatározás kérdése ellentétben a magassággal, amin mondjuk egy férfi soha nem fog tudni változtatni, mert színtiszta genetika. Ezért is fogok a fogszabályozás után azonnal fogfehérítésre menni, hogy legalább maximálisan ápolt legyek, ha már a magasságom kizáró ok a nők 98%-nál.
2016. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!