Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg mit akarnak a nők? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mit akarnak a nők? Ti értitek őket?

Figyelt kérdés

TLC megy egy sorozat hogy Nem a külső számít. Ahol betegséggel küzdő emberek próbálnak párt találni.

Volt egy lány akinek gyereke van és van egy csúnya sebe mert nagy daganattal műtötték.

Randin egy telhesen normális elfogadó pasival talizott. A csávónak elmondta a betegséget gyerekét és meglepően teljesen pozitívan megértően viszonyult hozzá.

A végen azt mondta a riporternek a nő hogy jó volt vele meg tudtam osztani vele a bajom őszintén el tudtam neki mondani emberként tekintett rám megértett stb. De csak barátság lehet köztünk

Mi kell a nőknek? Nem értem én....teljesen korrekt normális pasi volt...


2016. febr. 6. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
Az a plusz érzés, ami miatt különlegesnek érzik magukat és nem csak teng a tengeren.
2016. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%

Pont ez az,hogy aki normális velük,az max. barát lehet.De legtöbbször az sem.

Aki meg bunkó,megalázza őket,azokkal jönnek össze...

24/F

2016. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudni, ők sem tudják egyébként... senki sem tudja.
2016. febr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Te mindenkibe beleszeretsz, aki kedves hozzád?
2016. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4. Úgy vettem ki a szavaiból hogy pont amiatt csak barát mert elfogadta
2016. febr. 6. 11:50
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Szóval eszerint kötelessége lett volna azért vele lenni, mert megértő volt? Gondolom te is eszerint összejössz mindenkivel aki kedves, függetlenül attól, hogy ronda, igénytelen, vagy semmiben se hasonlítotok, nincs semmi kémia stb. Ott kellene kezdődnie ennek az egésznek, hogy nem szánalmat keltetek az emberben, hanem megmutatjátok, hogy igen, ez vagyok én. Nem kellek? Nem baj, majd kellek másnak. A sztori vége. Nem az, hogy azért mert olyan nagy igényei vannak a másiknak. Lehet, hogy nagy igényei vannak, ez csak annyit jelent, hogy nem hozzád való. Kész.
2016. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 rrrrrreennnnn ***** válasza:
81%

Engedtessék màr meg a nőknek, hogy azzal legyenek, akivel akarnak.

Igaza van valamelyik Vàlaszolònak, te is mindenkibe beleesel, aki kedves, aranyos???? Csak mert sebe volt annak a nőnek,attòl még ő is olyannal akar lenni, akihez vonzôdik. Bocsâssa màr meg neki a vilàg, hogy azért, mert sebes, nincs kétségbe esve ès nem jön össze olyannal, aki kedvesen szôl hozzâ, DE nem érez irànta semmit...

Ne sértődjetek màr meg, mert a nők nem jönnek össze olyannal, akivel nincs vonzalom!

Te sem jőnnél össze olyannal, aki nem tetszik neked!!!

2016. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Titusztitusz ***** válasza:
41%
Kedves kérdező...A nőknek az kell, hogy a LEHETŐ LEGJOBB ESÉLYEKKEL tudják továbbadni a génjeiket, pont úgy, mint ahogy a férfiaknál is történik a dolog...Éppen ezért felesleges SZOCIOLÓGIAI magyarázatokat keresni a tetteikre, (Merthát kedves, meg aranyos, meg stb.stb. a leendő partner, aztán mégse kell nekik...)mivel tudatosan, avagy tudat alatt úgyis azt nézik, hogy GENETIKAILAG mennyire értékes számukra a férfi, meg mennyire illik össze velük...(Ezt nevezik ők úgy, hogy "megérinti-e őket a fickó egyénisége, vagy valója, avagy sem"...Meghogy "megvan-e ama bizonyos szikra", avagy sem...)Éppen ezért ne is csodálkozz azon az eseten se, amiröl írtál...A példában szereplő hölgynek a jelek szerint NEM JÖTT BE genetikailag az illető úr, a többi meg már csak porhintés...
2016. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Titusztitusz Jó a szó tesó! Ámen!
2016. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Örülök neki hogy egyetértünk, és köszi a dícséretet...
2016. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!