Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nők iránt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nők iránt van kereslet? Ilyen nőket akarnak a férfiak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Csinos jó nő viszont fent hordja az orrát túlzottan öntudatos beképzelt anyagias felszínes
2016. jan. 15. 06:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked van egy konkrét sztorid...Miért nem azt írtad?
2016. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

A pasik azokat a nőket hívják beképzeltnek, akik jól néznek ki (náluk klasszisokkal jobban), és elutasította őket. Akár a külsejük, akár az anyagi helyzetük miatt.


Az anyagias is mindenkinek mást jelent.

Voltam már én is pénzéhes beképzelt ku.rva, mert nem álltam le hetyegni egy munkanélküli, ápolatlan, fogatlan pasival.

2016. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen van sztori.

Nekem van pénzem szüleim révén. Állásom is jó. Volt egy csinos lány aki megtetszett és összejöttünk. Viszont kb. 2 hónap után dobtam mert baromira idegesített hogy minden a pénz és anyagi javak körül forgott az élete. Meg tök lenézően nézte az embereket és nagyon is tisztában volt adottságaival na ezt sokáig nem bírtam.

2016. jan. 15. 07:15
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nah várjunk mar! Nem értem minek írtad ki a kérdést. Ha te is ferfi vagy akkor pontosan tudod milyen not keresel te komoly kapcsolatra. Volt egy rossz tapasztalatod, ennyi.

Csinos no, azért mert csinos nagyobb értéket képvisel a "piacon", nagyobbak az elvárásai, mert tudja ha te nem leszel is lesz pasi akivel majd szerencséje lesz. A problema, hogy hagytad, hogy a pénzed legyen az irányító a kapcsolatban, s nem a szemelyiseged.

Keress tovabb, sok sikert!

2016. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.

Kérdésem nem az én helyzetemre vonatkozott, mert azzal nagyon tisztában vagyok, hanem arra vonatkozóan, hogy egy ilyen személyiséggel rendelkező nő, mennyire kelendőek a férfiak körében, tehát általában azért mert csinos tényleg sikeres a férfiak körében és nem érdekli őket a személyisége.

2016. jan. 15. 09:10
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Szerintem azzan semmi baj nincs, ha egy nő tudja magáról, hogy jól néz ki. Ez téged miért zavar? :D
2016. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Nem az zavar hogy tisztába van hogy hogy néz ki, hanem az ahogy emiatt a többi emberrel viselkedik és a stílus hogy el van szállva magától. Húgom is nagyon csinos, tipikus jó nő, nagyon tisztába van magával hogy csinos, de baromi kedves mosolyog mindenkire,. önzetlen, előzékeny, figyel a másik emberre.
2016. jan. 15. 09:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen kifogtál egy bunkó, hül.ye pitsát.

És ki is tetted, mert nincs rá kereslet.

Mi itt a kérdés?


Az ilyen nőkre egy okból van kereslet: ha fizetsz neki egy-két drága koktélt, hajnalra a kotont is lenyeli.

Két lábon járó guminő.

Van kérdés?

Nincs kérdés.

Lapozzunk.

2016. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na én nem vagyok egy topmodell alkat, szeretem a munkámat és megélek a saját pénzemből is, még is az a meglátásom, hogy nekem sokkal nehezebb párt találnom, mint egy bármilyen személyiséggel rendelkező cicababának. Ergo én is feltehetném a kérdést, hogy nektek férfiaknak komolyan ilyen agyatlan liba kell????
2016. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pontosan! Nem szabad mutatnia a nonek, h esze is van. Az taszitja a ferfiakat.

Csak a kulso szamit ismerkedeskor. Bar en aztan egy vacsora utan se fekszem le valakivel, de meg tobb utan se. En sokaig varatom, honapokig. Sokan ezt nem gondoltak es leleptek. Bele estek a kis eloiteletuk csapdajaba. :D

2016. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!