Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az olyan pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az olyan pasikat sikerül kifognom, akik nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem velem nem akarnak, hanem ugy általában, senkivel.

23L


2016. jan. 24. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz. Bár elég fura, ha tömegesen azt mondják, hogy nem akarnak kapcsolatot.

Hogyan szoktál próbálkozni, és kiknél?


29F

2016. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem éritek fel a lécet, nem?
2016. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert a környék legmenőbb pasija azért is a legmenőbb, mert minden nő őt akarja, mert válogathat.


Mi lenne, ha azok között néznél körbe, akik még nem mentek végig a fél környéken (és céljuk, hogy ezt megduplázzák), persze nem is olyan istenek.

2016. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Próba cseresznye...majd találsz olyat.

Ne a nőcsábászok között keresgélj csak.

Jó előre tisztázd,te komoly kapcsolatban gondolkodsz,kicsit lehet húzni a szexet is,csak petting,minden csak dugás nem.

Aki tud kicsit várni,jó.

A többi meg lemorzsolódik úgyis.

Bár ez veszélyes játék,mert lehet azt is elijeszted,aki komolyban gondolkodik,de nem hajlandó 1-2 hónapot várni a szexel....

2016. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert téged sem tart többre a többinél.
2016. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy nem tudom elhinni,úgy hangzik mintha tíz pasiból kilenc ilyen lenne,vagy ha mégis így van akkor tudnod kell az okát.
2016. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%

Őszintén, szerintem 19-22 éves körüli lánynak lenni nehéz, ha komoly kapcsolatot akarsz.


Egyszer egy srác azt mondta nekem, ez a legjobb korosztály csak dugásra, mivel már nem kamaszok és kelletik magukat hónapokig, de nem is akarnak még rögtön családot, ezért több az esély, hogy be lehet őket fűzni csak dugásra, mert azért még naivak is.


Nem számít, hogy te mennyire vagy szép, vagy milyen pasikkal próbálkozol ha összességében kevesebb az a fiú vagy férfi aki szintén komolyan szeretne ismerkedni. Persze nem is lehetetlen de nehéz.


Nekem 19-21 éves korom körül egyszerűen nem volt normális udvarlóm, és minél idősebb lettem, annál több olyan férfit találtam, aki végre komolyan vette az ismerkedést és nem csak szexet akart.


Türelem kell hozzá.

2016. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz pasikkal, inkább idősebb férfiakkal.
2016. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A 28 alatti pasik többsége csak du.gni akar, és ezért.

Az a kevés, aki nem, meg épp kapcsolatban van.

Tűt keresel a szénakazalban.

2016. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7-es és mindenki.


Ez butaság amit írtál. Én akiket ismerek,és jómagamról is elmondható,hogy kizárólag komoly kapcsolatban gondolkoztunk mindig is,egész életünkben ezt szerettünk volna... Igen jól látod,szerettünk volna,mert még csak esélyt sem adtak a nők,egy sem soha...

Pedig mi mindig ott voltunk,szívesen összejöttünk volna ebből a célból egy nővel.

Úgyhogy ennek is mint minden másnak az a feltétele,hogy milyennek született az a férfi.Ha nem jóképűnek,onnantól teljesen mindegy mit csinál vagy mit akar,esélye sincsen a nőknél.

Szóval amíg ezeket veszitek csak észre,a normálisokat nem,addig ezt fogjátok kapni,ennyi az egész.

24/F

2016. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!