Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg sok férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok férfi számára hihetetlen, hogy egy nőnek is lehet problémája az önbizalmával?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy valami tanulmány szerint, minél kevesebb pozitív visszajelzést kap egy férfi a nőktől, annál kisebb lesz az önbizalma. Miért hiszik azt sokan, hogy a nőkre ez nem igaz? Miből gondolják, hogy ők folyamatosan kapnak visszajelzést arról, hogy tetszenek valakinek? Miért gondolják, hogy egy nő akkor is elhiszi, hogy kívánatos, ha már réges régen nem volt senkivel?

Egyáltalán: miből gondolják, hogy a nők úgy működnek, hogy mindentől függetlenül vonzónak találják magukat, miközben semmi visszajelzést nem kapnak erről?

(Hagyjuk a hülyeséget, hogy minden nőt napi 50 fickó szólít le, meg egyszerre 12 udvarol neki, mert nem igaz.)


2016. febr. 6. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek lehet onbecsulesi hianya, ezt aki nem erti meg az hulye.
2016. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Azért olyan hihetetlen mert a legtöbbnek valójában nincs rá okuk...

Legfeljebb azért lehet önbizalomhiánya mert épp nem kap jelet a legeslegjóképűbb férfitól aki titokban tetszik neki.

És valakinek mindig tetszenek amiről szerintem ők is tudnak csak ignorálják.

2016. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A önbizalom hiányos nőknek és férfiaknak keresni kellene egymás társaságát,ha másért nem hát azért,hogy pozitív visszajelzéseket kapjanak egymástól és ezután nagyobb önbizalommal felvértezve másokkal is ismerkedhessenek,de sok önbizalom hiányos ember valójában nem is akar ismerkedni,amikor feltűnik a színen egy lehetséges udvarló elutasítják a közeledését.

Itt van például ez az oldal rengeteg önbizalom hiányos nővel és férfival.Mégsem sikerül párokat alkotni mert jönnek azok a válaszok,hogy itt nem akarok ismerkedni.

Szerintem luxus elpasszolni a kínálkozó lehetőségeket egy olyan embernek aki nem dúskál az ajánlatokban.

Ott kellene ismerkedni ahol fellelhetőek hasonló tulajdonságokkal bíró emberek és ez az oldal pont ilyen,tehát tökéletesen alkalmas lenne önbizalom hiányos embereknek az ismerkedésre.Persze csak kiindulási alapnak jó,de annak tökéletes.

2016. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Blade Bone ***** válasza:
Nem hihetetlen, de azért abban van valami, hogy ha nem a megfelelő személytől kapunk visszajelzést, nem ér semmit az egész.. Bár ettől függetlenül azt gondolom, hogy élni tudni kell, kortól és nemtől eltekintve is. ;)
2016. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Titusztitusz ***** válasza:
17%
Számomra tényleg hihetetlen a dolog...Mégpedig azért az, mivel a természet "felszerelte" a nőket egy, a férfiak számára nagyon-nagyon kívánatos szervvel még pedig a pi...val...Ami szerv megléte már ÖNMAGÁBAN NÉZVE IS mindig rendkívüli értéket szokott jelenteni a férfiak szemében...De ha előfordul olyan eset, hogy a férfiak MÉGSE ÉRTÉKELIK egy-egy adott hölgy "természetadta nemes szervét" eléggé, akkor ez esetben NEM A NŐVEL szokott a gond lenni főképpen, hanem a FÉRFIAKKAl...Akik "nem tudják értékelni a jót"...Nézd mindig ÍGY a dolgot, aztán majd nem lesznek gondjaid az önbizalmaddal...
2016. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

Hát... Szerintem egy férfi több negatív visszajelzést kap. Hogy ez miért van azt nem tudom, nem is akarok belemenni, mert sértő lenne mindkét nem számára, így annyit mondok:


Sok nőnek van ilyen gondja. A béna média-szar rájuk zúdítja az elérhetetlen ideálokat ("szépségvetélkedők") és valamiért igyekeznek egy olyan hazugágot beléjük sulykolni, hogy az igazán szép nő csontsovány meg hajnali 4-kor ébredésnél is modell-szépségű. Nem a valóságot...


De ha az életet nézem... Emberfüggő. Nőknek annyi "előnyük" van, ha ezt annak tekintjük, hogy nem kell kezdeményezniük - nincs rajtuk ez a nyomás, hogy neked kell kezdeményezni és az esetek többségében elutasítást kapni.

2016. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Mert a nőknek nincs önbizalomra szükségük ahhoz, hogy párt találjanak. Nekem viszont ha nincs önbizalmam, és nem megyek oda lányhoz, aki tetszik, akkor soha se lesz barátnőm. Nem is volt még 23 éves létemre. A nők ugye nem kezdeményeznek... Főleg nem olyanoknál, mint én.
2016. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Számomra egyáltalán nem hihetetlen. Többnyire viszont az önértékelésben van ott a hiba, és nem a visszautasításokban. Egy nőnek nem kell kezdeményeznie, csak várnia. A legnagyobb baj meg az, hogy hiába kezdeményeznek egy nőnél, ha nem olyan férfi teszi ezt, aki simán megállná a helyét valami magazin címlapján, akkor "nem számít". Beszélgettem már több lánnyal is erről, és ez nagyjából egyetemes jelenség, hogy egy csúnya férfi hiába próbálkozik, az egy lánynál "nem számít". Ez szívás a magamhoz hasonló alacsony és ocsmány srácoknak.
2016. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen, csak jó pár nőnél vicces. Nem egy olyan lány barátom van, aki önbizalomhiánnyal küzd, pedig rengeteg pozitív visszajelzést kap. Elhiszem én, hogy önbizalomhiányuk van, csak azt nem értem, hogy miért.


"Egyáltalán: miből gondolják, hogy a nők úgy működnek, hogy mindentől függetlenül vonzónak találják magukat, miközben semmi visszajelzést nem kapnak erről? "

Elég kevés olyan nő van, aki nem kap pozitív visszajelzést. Még elég előnytelen lányoknál is jó páran bepróbálkoznak, ha másért nem, a szex reményéért.

A zárójeles részre meg... Őszintén, most választ vársz a kérdésedre vagy pozitív megerősítést a véleményeddel kapcsolatban? Mert ha választ, akkor az elfogult nézeteden tedd túl magad és vedd észre a reális válaszokat.


"Miért gondolják, hogy egy nő akkor is elhiszi, hogy kívánatos, ha már réges régen nem volt senkivel? "

Mert attól lesz kívánatos egy nő, ha tegnap volt valakivel? Omájgád.

2016. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"A zárójeles részre meg... Őszintén, most választ vársz a kérdésedre vagy pozitív megerősítést a véleményeddel kapcsolatban? Mert ha választ, akkor az elfogult nézeteden tedd túl magad és vedd észre a reális válaszokat."


Errefelé az az általános nézet, hogy minden egyes nőnél napi 30-50 pasi próbálkozik, az állandó 10-15 udvarló mellett, ami eléggé távol áll a valóságtól. Csak azért írtam oda, mert így tök felesleges ezzel érvelni


""Miért gondolják, hogy egy nő akkor is elhiszi, hogy kívánatos, ha már réges régen nem volt senkivel? "

Mert attól lesz kívánatos egy nő, ha tegnap volt valakivel? Omájgád."


Ez a kérdésben volt, amiről az elején írtam. Hogy ha a férfiak nem voltak x ideje nővel, akkor kevésbé érzik magukat férfinak. Csak arra akartam kicsit felhívni a figyelmet, hogy ez nagyjából így működik a nőknél is.

2016. febr. 6. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!