Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit eszik egy ilyen nőn egy normális, érett, érzelmes férfi? Hihetetlen!

Figyelt kérdés
Férfi kollegám barátnője illetve felesége egy hárpia...külsőleg nagyon szép hosszú haj és lábak topmodell alkat csoda hogy a szél el nem fújja,szép szemek,állandóan mint akit skatulyából húztak elő.Most terhes.Teljesen ki van hogy mi lesz a külsejével a gyerek miatt.Néha ráüt a hasára és ilyeneket mond hogy "mikor jössz már ki te roha*ék" Nem értem miért van vele a éfrje mert egy nagyon értelmes,érzékeny,türelmes férfi helyén van a szíve és az esze.Mikor elmondta ezt a ro*adékos dolgot én felpofoztam volna nőt az biztos,de ő nem a mai napig nagyon szereti és fel néz rá.Állandóan a babájáról beszél míg a nőről ezt nem nagyon tudom elképzelni...nem értem...komolyan mit eszik ezen a nőn?És hogy tudja elviselni mert attól még hogy szép nagyon elviselhetetlen...
2013. szept. 25. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a klippet és azonnal megérted amint a végére értél:


https://www.youtube.com/watch?v=qc98u-eGzlc

2013. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azzal a pasival komoly problémák vannak. Legalábbis aki egy ilyen nőre fel tud nézni, azt csak sajnálni tudom.
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kolosszus22 ***** válasza:
Pont azt, hogy szép. Ennyi, nem több. Gondolom a pali külsőre nem nagy durranás és most gondolom attól van odáig, hogy egy ilyen nő mellette van.
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sajnos elég sok ilyesmerősöm ilyen. Azt hiszem, hogy a biztonság nekik a legfontosabb és emiatt áldozzák fel önmagukat az ilyen pasik. Bár nem értek egyet, mert hosszútávon lebetegíti az ilyen nő.
2013. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerek 60-as úriembereket és teljesen meglepett az, hogy nagyon alacsony a stressztűrő képességük. Egy-egy alkalommal rá is kérdeztem a feleségre, s nagyon úgy jött le, hogy egy dandár tábornok odahaza.

A pasik nem vallották be, de én láttam rajtuk, hogy a több évtizedes elnyomás alatt lettek ennyire legyengülve szellemileg.

2013. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, pont így vannak egálban a "szépdehülye", meg a "csúnyadenormális".

De hogy te milyen féltékeny vagy arra a f.aszira, az már kriminális...

2013. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy sok pasi (nem az összes) , de sok, a külsőnél nem lát tovább. Ha az 100% és lehet vele villogni, akkor a többi már mellékes kategória. Az ilyen meg is érdemli az ehhez hasonló típusú nőt. Aki később még papucsot is csinál belőle. Bár a gyereket sajnálom.
2013. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen...bár akkor sem értem miért pont őt választotta mert van olyan aki szép is meg kedves is...tehát az igényesség az csak egy dolog a sok közül és itt Bp-n nagyon sok szép kedves lányt ismerek.De hát biztos megfogta valami abban a nőben.Amúgy a férfi nagyon jól néz ki bárhol találhatna magának szebbet is,szóval nem hinném hogy a villogás végett van vele.
2013. szept. 26. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdező nő aki egyutt dolgozik a férfival és szivesen megmutatná a csúnyáját neki. A palinak se a szive se az esze nincs a helyén ez egyértelmű. Külsőségek az elsődlegesek a számára.
2013. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rákényszerítette a gyereket a nőre.
2014. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!