Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nálatok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok általában hány férfi próbálkozik egy héten, vagy egy hónapban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Még sosem próbálkoztak be, egyszer szólítottak le, az is egy lány volt.
2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Heti 5-6. Szinte mindennapra van egy barom.
2016. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%

2#

Barom legfeljebb apád volt amiért rámászott anyádra mikor fogantál.

2016. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Évente 3-4 férfi, csak hogy ne törteket írogassak le ide :)
2016. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%

#2

Arcra kenve hasznosabb lennel a vilagnak

2016. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
átlagosan kb 2 havonta 1
2016. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ma bepróbálkozott egy srác reggel.Az egész héten pedig vele együtt 4-en.Én szeretem az udvarlókat:))
2016. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Hát pedig ketteskének igaza van... kb. naponta 8x próbálkoznak undorító, tapló bunkó stílusban, amiből annyi árad, hogy d.gnának. Igenis barmok, rosszul vagyok tőlük. És nem, nem vagyok kihívó ribi, étteremben - nem kocsmában - szolgálok fel hosszúnadrágban és állig gombolt ingben, nyakkendővel... de nagyon sok férfi a nőkben csak egy két lábon járó p.nát lát, és ez hányingerkeltő. Ezt pedig egy férfi - pláne, ha ő maga mondjuk normális - soha nem fogja megérteni, mert nem él évekig, évtizedekig úgy, hogy lépten nyomon - még ha csak verbálisan is, de - zaklatják. Na gyertek, lehet nyomkodni a pirosat erősen.
2016. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
89%

Nem nyomkodjuk a pirosat, de

1:nem kötelező a vendéglàtàsban dolgozni,

2:ebben a szakmàban mindenkinél bepròbàlkoznak, akkor is, ha vilàgszépe, akkor is, ha az ördögtől is rondàbb. Függetlenül attòl, hogy kocsma, avagy étterem az adott munkahely...

2016. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hányan próbálkoznak normálisan?

2016. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!