Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 28 éves szűz férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves szűz férfi, aki egészségesen él, mégis a genetika miatt inkább 37-nek néz ki, az jobban teszi ha nem próbálkozik többet és nem teszi tönkre jobban az önbizalmát, illetve csak a munkájának, hobbijának él, mert úgy boldogat?

Figyelt kérdés
Boldogabb így, mint ha párja volna. Jól teszi?
2014. ápr. 16. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Gondolom magadról beszélsz. Szerintem élj a munkádnak a hobbidnak, de ha ott a lehetőség ragadd meg az alkalmat, szerintem úgy teljes az élet, ha az embernek van párja.
2014. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van párja a világon, csak meg kell keresni, ismerkedni. Senki se tökéletes, én se vagyok az de mindenkinek megvan a maga szépsége, legyen az kívülről vagy belülről.

Kell valaki aki szeressen, melletted legyen, "várjon haza" és nem kutyára vagy egyéb állatra gondoltam.

Próbálkozz, megfogod találni a párod!


Sok sikert kívánok!

2014. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%

Jól teszed.


Ha nekem nem lenne ez a feleségem, aki, én sem szórakoznék házassággal. Tiszta időrablás és agybaj amúgy. Semmi értelme.


Viszont a szüzesség egy 28 éves "férfiból" fiúvá degradál. Vagy legyél pap.

2014. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Attól még nem vagyok fiú, hogy nem voltam nővel. Sőt szerintem érettebb gondolkodású vagyok, mint a legtöbb velem egyidős férfi. Szerintem...
2014. ápr. 16. 15:35
 5/22 anonim ***** válasza:
legrosszabb, ha semmit se csinálsz. indulj, ha hiányzik, akkor is, ha nincs remény.
2014. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"Attól még nem vagyok fiú, hogy nem voltam nővel. Sőt szerintem érettebb gondolkodású vagyok, mint a legtöbb velem egyidős férfi. Szerintem..."


Azért kérdezel ekkora ostobaságokat ugye? Hidd el, nem vagy férfi, csak fiúka.

2014. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Az a csúnya, rossz genetika... arra aztán bármit rá lehet fogni! ;)


Hülyegyerek-frizura, idétlen öltözködés, konditermet jó messzire elkerüljük, hagyjuk hogy a homlokunk lassan s.ggig érjen, elszívunk naponta egy dohányültetvényt, meg berúgunk minden este, mint a csacsi - ezekről mind az átkozott genetika tehet, gondolom... :)

2014. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7#, egyetértek, de mitől ér seggig a homlok?
2014. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
A kopaszodás az genetika, nekem nincs 500 ezer ft-om hajbeültetésre. Ha genetikai, akkor megakadályozni lehetetlen, csak lassítani lehet prosztata gyógyszerekkel, amik mellékhatásként évek után szép kis libidócsökkentéssel lepik meg a gazdit. Szerinted miért van annyi kopasz férfi? Ők akarták ezt? Nem hiszem. Ha tehettek volna ellene, majdnem mind tett volna, de ezért súlyos pénzeket kell fizetni és így is csak késlelteti a dolgot, vissza semmit sem hoz. Az elhízás az más, arról tehet az ember. De nekem az arcom már eléggé meggyötört, nagyon ráncos ennyi évesen. Tisztára 37-38 éves vagyok. Pedig nem otthon tesznyülök, hanem sportolok és egészségesen étkezek, élek. Mégis ilyen. Jó lenne ha egy nő már így elfogadna, ha én is elfogadom őket 8-10 kiló túlsúllyal is adott estben, holott én sportos vagyok mégis el tudok fogadni másokat.
2014. ápr. 16. 16:33
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja és nem dohányzom, nem alkoholizálom. Bár aláírom, kávéfüggő vagyok, napi 4 csésze mindig lecsúszik. De mindig jobb az ilyen drog, mint a heroin, a speed, az erős szivar meg az alkoholok. Szerintem.
2014. ápr. 16. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!