Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, akinek 18-22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek 18-22 éves koráig nem volt kapcsolata, de utána lett és ezzel rendbejött a szerelmi élete?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor mennyiben befolyásolja az életeteket? Nem érzitek úgy hogy kimaradtatok valamibôl? Szar volt? Mi volt az oka? Hogy jött rendbe a dolog?

2016. febr. 7. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
van, de azóta sem jött "rendbe". Nem érzem a hiányát kicsit sem!
2016. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd bôvebben?
2016. febr. 7. 11:23
 3/9 Scream85 ***** válasza:

Én sajnos eléggé csendes, visszahúzódó típus vagyok/voltam.

23 éves koromig semmilyen kapcsolat nem jött össze lányokkal. Akkor jöttem össze az első barátnőmmel.

Viszont ez a kapcsolat azóta is tart, már egy család vagyunk, és hamarosan egy babával is bővülünk :)

Régebben nagyon zavart hogy minden ismerősnek/barátnak összejöttek mind a komoly, mind laza kapcsolatok, nekem meg semmi.

Aztán megismerkedtem a párommal, jól megvagyunk azóta is. Nem foglalkoztat semmi olyan téma hogy még nem éltem ki magam, stb.


30/F

2016. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

19 éves voltam, amikor megismertem a jelenlegi páromat. Előtte nem igazán érdekeltek a fiúk... persze voltak srácok, akik tetszettek, de sosem lett semmi komolyabb, egyszóval a mostani barátom előtt nem nagyon volt semmiféle kapcsolatom, teljesen tapasztalatlan voltam.


Őt az egyetemen ismertem meg, én 19 voltam, ő akkoriban töltötte a 23-at. Nagyon jó barátok lettünk, aztán ennél sokkal többek is... Néhány hónap után végül összejöttünk és azóta is együtt vagyunk. Szóval igen, mondhatjuk úgy, a te szavaiddal élve, hogy "ezzel rendbe jött a szerelmi életem". :)


24/L (& 28/F)

5 éve együtt :)

2016. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 mit kell ezen kifejteni? Nem volt bnőm, és nem érzem ennek sem a hiányát, se nem tartom életem problémájának.
2016. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19 évesen volt az első párkapcsolatom, se akkor, se így utólag nem érzem, hogy bármi hátránya lett volna annak, hogy nem volt korábban.
2016. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltak max 1hónapos probálkozások 20 éves koromig, de szörnyűek voltak. 21evesen egy 4hónapos kapcsolat, de egyik sem volt komoly, az utóbbit sem igazán sorolnám kapcsolat kategóriába. Aztán 22 évesen találkoztam a vőlegényemmel:)nem érzem úgy, hogy kimaradt volna valami, mivel alakult mindig valami, de -utólag-szerencsére nem letz belőle semmi. Persze akkor pocsékul éreztem magam miatta.
2016. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök, hogy normálisan válaszolt mindenki.

Akkor szerintetek felesleges 18 évesen ezen kattognom? Mert engem elég rosszul érint, és nagyon szeretnék már kapcsolatot, de nem tudok kezdeményezni + ami kevéske lehetôségem is volt elcsesztem.

De ezekszerint nem egyedi az esetem, hisz köztetek is van akinek 20-23 évesen lett csak kapcsolata. Csakhát, olyan furcsa, hogy másoknak már 15 évesen szerelmi életük van, nekem meg kb 0 tapasztalatom. Nem tudom hogy leszek így képes egy kapcsolatra, márha egyszer összejön..

F

2016. febr. 7. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 18 voltam, amikor összejöttem az exemmel. Nem érzem azt, hogy bármiből kimaradtam volna. Sok mindent helyre kellett rázni lelkileg, hogy egy kapcsolat beleférjen az életembe, annyira tönkre voltam téve. Inkább magamra fókuszáltam. Aztán jött az exem, sok mindent kaptam tőle, az önbizalmam viszonylag helyreállt, megismertem egy másik szubkultúrát stb. Miután szakítottam vele, mert mar nem voltam szerelmes és nem láttam rajta, hogy törné magát azért, hogy helyrerakjuk a kapcsolatunkat, amikor én próbáltam, úgy öt hónapra rá, két héttel azután, hogy elkezdtem újra kapcsolatot keresni, összejöttem a párommal, akit nagyon szeretek.

18 évesen elhiszem, hogy rossz, hogy még nem volt kapcsolatod, de emiatt ne érezd rosszul magad. Törődj magaddal, fejleszd a személyiséged, a képességeid! Hobbik által sokkal több embert megismerhetsz. És kereshetsz társkeresőkön is. :)

2016. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!