Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnak a nők az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a nők az olyan férfiról (fiúról? ), akiknek régen 18-19 éves korukban volt egy másfél évig tartó komoly kapcsolata, utána pedig 25 éves koráig nem nézett egyáltalán lányokra se, hanem csak saját magával foglalkozott?

Figyelt kérdés

Itt gyk-n olvasom, hogy akinek mondjuk 20-tól 30 éves koráig nem volt barátnője, arra rámondják, hogy pszichológiai eset és lelkinyomorék. A 25 év alatti, 20-23 éves "férfi" az pedig nem férfi, hanem még csak éretlen kisgyerek, korosztályabeli lányok pedig emiatt visszautasítják.


Tudom, sokat agyalok, de érdekelnek a hozzászólások még akkor is, ha hülyeség az egész kérdés.


Azt is tudom, hogy nem így kell indítani ismerkedést és nem kell ezt firtatni. Mégis, tegyük fel, mit gondolna a másik fél, ha ez kiderülne?


2014. dec. 22. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő családot alapítani szerintem.
2014. dec. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert a 20-23 éves lányok felnőttek mi? :D A nő 25-nél kezdődik. Még sokszor ők is hadilábon állnak az értékekkel.

Szerintem ne foglalkozz azzal, ki mit gondol. A te életed. Mindenki átesik nagy csalódásokon, annak feldlgozásához idő kell, akár évek. Minőség a mennyiség felett! Értelmes nő ezt nem veti a szemedre.

2014. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szexuális szokásokat firtató felmérés eredménye:


A nők 10%-a vihető ágyba az első randin

A férfiak 20%-a szeretkezett már extrém helyeken

A nők 36%-a napozik meztelenül

A nők 45%-a előnyben részesíti a kékszemű, szőke férfiakat

A nők 46%-a megtapasztalta már az anális szexet

A nők 70%-a a reggeli szexet részesíti előnyben

A férfiak 80%-a nem létesít homoszexuális kapcsolatot

A nők 90%-a szeretne erdőben szeretkezni

A nők 99%-a még soha nem szeretkezett irodában


Következtetés:


Statisztikailag sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy egy idegen nőt korán reggel az erdő közepén anális szexben részesíts, mint arra, hogy a munkaidő letelte után az irodában kapd el a kolléganődet.

2014. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 polegirl ***** válasza:
26 éves nő vagyok, még mindig csak magammal foglalkozok ( igen néha rámjön a sírás, de akkor sincs ott senkim) szóval most én éreztem magam nem normálisnak?
2014. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem gondolunk semmi rosszat :)
2014. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában az igényesebb embereknek,akár férfi akár nő,több hasonló problémája van.

Aki többet gondolkodik,mint mások.

Ha valaki nem adja lejjebb az igényeit,hosszabb ideig tart a párja megtalálása,de nem baj.

Amit veszt az ember egyik oldalon,megnyeri a másikon,mindig.Igazából akkor is,ha végül mégis egyedül marad.Szerintem.

2015. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!