Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen célzattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen célzattal van a legtöbb ember netes társkeresőn?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Pártalálás

2. Szexpartner keresése

3. Egyéjszakás kaland

4. Szimpla barátok keresése

2016. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Férfiaknál: Végképp elkeseredett és/vagy dugni akar.

Nőknél: Egónövelés vagy szőke herceg kutatása.

2016. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

nőknél unalomból, ego gyűjtésből, és 1%-uknál társkeresési célzattal (de azok nem túl szépek már)

férfiaknál meg utolsó reményként

2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az elsővel, kiegészítésként annyit, hogy ott élik még ki magukat a degeneráltak, az aberráltak és a fétiseket kedvelők is. :)
2016. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Én kiváncsiságból voltam fent. De a pasik töbsé egy idióta ,ugyhogy sokan ne csodálkozzanak hogy nem írnak vissza. Gondolom a nők töbsége se külömb.

Én pl válaszoltam mindenkinek,aki nem tetszett meg megírtam nekik,de nem igazán bírták felfogni és még én voltam a ku.va.

2016. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

-társkeresés

-szexpartner keresés

-barátok keresése

-nincs élete és ezzel szórakozik


Szerintem nagyjából ezek a lehetőségek vannak. Én minden esetre arra használtam amire leginkább való, társkeresésre, ahogy a férjem is. Így ismerkedtünk meg.:)

2016. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Amiket eddig itt olvastam tőletek, még jó, hogy nem regisztráltam soha ilyen helyekre, úgyhogy közvetett tapasztalatokat írnék pár sorban.


— A férfiak 98%-a farokmutogató maszturbátor. Nekik elég néhány bikinis fotó, és már verik is. Első kérdésük rögtön a szexszel kapcsolatos, valamint a nők intim testrészéről követelnek agresszívan képeket. Felejtős kategória, naponta több tucat nőnél tesznek próbát. Egy értelmes mondatot nem tudnak írni, és az összetett mondatok olvasása komoly fejtörést okoz nekik.

— A férfiak 1%-a leskelődik, kíváncsiskodik, kamuregisztrál, trollkodik stb.

— A férfiak 1%-a gondolja komolyan a társkeresést. Személyre szabottan a számukra szimpatikus nőknek írnak levelet, bemutatkozva, udvariasan, kulturált formában stb. A levelük azonban elvész a trollok, farokverők, beszólogatók tömegének üzenetei között.


— A nők 98%-a a társkereső oldal legjobb 10-12 hapsijából kiválaszt 2-3-at, és róluk ábrándoznak hónapokon/éveken át. Felesleges levelet írni nekik, ők lényegében foglaltnak tekinthetőek. Gazdag, jóképű, magasan emancipált férfi után sóvárognak. Szintén felejtős kategória!

— A nők 1%-a leskelődik, kíváncsiskodik, kamuregisztrál, trollkodik stb.

— A nők 1%-a gondolja komolyan a társkeresést. Személyre szabottan a számukra szimpatikus férfiaknak írnak levelet, érdeklődnek, írnak magukról, aránylag korrekt elvárásaik vannak stb.

2016. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb lenne fellapoznod az internetet a társkeresőkről készült tanulmányokért, ahelyett hogy te magad gyártod itt a nulla statisztikai mérésre alapozott f_szságodat he?
2016. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!