Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkeresőn mennyi az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mennyi az esélye, hogy nem fog ki az ember idiótát?

Figyelt kérdés

Pár hete regisztráltam. Egy sráccal már eljutottunk addig, hogy bejelölt Facebook-on, és esténként beszélünk MSN-en. Kiderült, hogy kb 3 percre lakik tőlem, és MSN-en nem tűnik 'állatnak', de tartok egy kicsit.

Tudom, egy tali oldana meg mindent...



2012. ápr. 6. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

óhh, ha ilyen mázlid van, hogy 3 percre lakik tőled, akkor ez megér egy próbát! :D

Amúgy, ugyanannyi esélyed van, mint hogy az utcán idiótákba botlasz. Azért annyira nincs sok... meg nem is mi olyan vészes eset. Az olyanokat még neten is kiszűrheted.

2012. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne már találkozni, de nem akarok rámenős lenni, stb.
2012. ápr. 6. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:

szia


fogtam már ki idiótákat...

volt aki az első randira a halott kisállatairól hozott képet... volt aki úgy gondolta,ha megadom neki a számomat, akkor óránként smst kell írnia, hogy mennyire csodálatos vagyok... volt aki szerint egy lányt első randira focibárba vinni jó ötlet és aztán meg kell csókolnia a metróban...

volt aki három levél után lecafkázott mert a három randis csókszabályt követem általában

volt aki elküldött a p...ba, mert nem válaszoltam egy gyökér levelére, mely szerinte igazán egyedi és különleges volt

de van aki a legjobb barátom lett :)

szóval sok idióta van, pontosan úgy ahogy az életben is, kiszűrhetetlen sajnos a legtöbb, levélben még egész normálisak tudnak lenni, de személyesen...

ajánlom, hogy beszéld meg a barátnőddel, hogy a randi kezdete után 1órával hívjon fel, és ha meneküli akarsz akkor ott az alkalom, ha maradni akarsz akkor pedig már úgy sem kell mitől tartanod :)

én azt csinálom, hogy hagyom, hogy a srác kitalálja a programot, de csak olyanra helyre vagyok hajlandó elmenni ahol sokan tartózkodnak.

nem kell félni, s személyes találka nélkül pedig úgy sem tudjátok kideríteni akarjátok e a másikat


23L

2012. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írd neki azt, hogy láttad az utcán tegnap, de nem akartál odamenni. Hogy nézne ki ha te mennél oda, ezért nem tetted meg. :)

Szerintem azt fogja mondani, hogy de kár, hogy nem jöttél oda...

Aztán írd neki, hogy ezen lehet segíteni. :)

2012. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez csak élőben fog kiderülni, hogy mennyire idióta.


az ilyen társkeresőn fent lévők 50%-áról már a neten való ismerkedés során lejön, hogy idióta, de a maradék 50%-ban is van bőven, ami úgyis csak élőben derül ki:)


sok szerencsét

2012. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedés egy lutri. Semmi értelme nincs...

Amúgy nem kéne itt szidni a srácokat. Ugyanis az éremnek 2oldala van. De hát magunkkal szemben mindig elfogultak vagyunk, érthető...

És még valami. Én olyan lánytól nem akarok/akarnék semmit, aki társkeresőn ismerkedik. Szerintem ez is csak minősíti az illetőt.

2012. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!