Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik a kitartást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik a kitartást hiányolják a férfiakból, miért nem adnak nekik motivációt?

Figyelt kérdés

Több lányismerősömtől is hallottam mostanában, hogy a mai férfiakból leginkább a kitartást hiányolják. Ez rendeben is volna, ha lenne miért kitartani. Mert ha egy férfi belezúg egy olyan nőbe, aki nem adja magát könnyen, és küzd érte, azt leginkább bolondnak tartják, mivel leginkább azért nem adja magát könnyen, mert nem is akar a férfitól semmit, de azért ideig óráig jól esik a nőnek, hogy valaki odavan érte. Persze nem minden esetben van így, de sajnos elég gyakori eset, és eleinte nagyon nehéz megállapítani, hogy az adott nő csak kelletti magát, vagy tényleg akar a férfitől valamit, csak nem adja könnyen magát. Így persze, hogy nem küzdenek a férfiak, mert akarva akaratlanul ez fordul meg a fejükben, ha a nő egy kicsit is nehezebben adja magát.

Én olyan típusú férfi vagyok, aki hajlandó küzdeni, de nem ész nélkül. Mert ha egy lányon azt látom ,h nem vevő rám, én nem fogok utána futni, mert az egy idő után már nem küzdés, hanem zaklatás lenne. Viszont én esküszöm, ha egy nekem tetsző nőről megtudnám, hogyha egy éven át küzdök érte, akkor megkaphatom, és ez biztos lenne, akkor én hajlandó lennék egy évig küzdeni érte, mert motiválna a tudat, hogy van értelme.



2016. febr. 9. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Általában nincs értelme. Ha kellesz a csajnak akkor az elején rögtön fogja mutatni, ha nem akkor ha meghalsz vagy lehozod a vörös csillagot az égről akkor sem rúgsz labdába. De ezzel nem sok baj van. A világ így működik.
2016. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mert ha egy lányon azt látom ,h nem vevő rám, én nem fogok utána futni,"

Ennyi a lényeg.

Egyszerűen nem éri meg.

2016. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Akik a kitartást hiányolják csak újabb hódolókat akarnak, hogy nőjön az egójuk, semmi többet.

Lehetsz akármilyen kitartó, ha egy lány akar tőled valamit az eldől az első egy percben, utána már csak felesleges időpazarlás.

2016. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán abból indulnak ki, hogy azok a férfiak akik könnyen megkapták őket, általában hamar el is hagyták őket, és hátha ha nehezebben adnák magukat, és csak kitartóbb férfinak adnák oda magukat, akkor az valószínűleg jobban megbecsülné őket, és a kapcsolatban is kitartana mellettük. Ami igaz is, de ez a gyakorlatban nem igazán valósul meg.
2016. febr. 9. 22:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Mégpedig azért nem valósul meg, mert nem adnak kellő motivációt a férfiaknak, így akik elméletben kitartóak lennének, azok sem próbálkoznak.
2016. febr. 9. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Hogy ki marad meg mellettük, az nem függ a várakoztatási időtől.

Általában olyan férfiaknak adnak esélyt, akik kb a férfinépesség 5%-t fedik le.

Ha ezek közé tartoznék, sose horgonyoznék le egy nőnél sem, mert a változatosság sokkal jobb, mint bármelyik nő.

Ennek kétféle eredménye lenne: ha nem adja magát, hagynám a fenébe, borzasztó sok hal van még a vízben.

Ha viszont odaadja magát a nő, akkor "elfogadom", majd továbblépek.

Gyanítom, hogy ez a jópashee-knál eléggé elterjedt.

2016. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő nagyon nehezen adja magát, pl hónapokig,pedig meg van vonzalom,annak nyomós oka van, ott már nem a maga kelletés a válasz. Akár mekkora hibát követsz el, egy nő se kelleti magát ennyi ideig csak hiúságból, hidd el! Most hirtelen 3 ok jut eszembe: szűz, súlyos önbizalom hiányos vagy valami közétek áll, külső ok.N
2016. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Nők részéről az egy nagyon kellemes dolog,amikor a pasik folyamatosan csapják nekik a szelet, mindezt úgy hogy Ők vajmi keveset viszonoznak belőle. Ilyenkor egyértelműen a NŐ a kapcsolat haszonélvezője, a szerencsétlen Pasi meg csak tolja bele az energiát. Aztán ahogy telnek-múlnak az évek egyre kevesebb udvarló marad, és mivel azok egyre kiábrándultabbak és céltudatosabbak lesznek, egyre rövidebb az udvarlós időszak, muszáj valamit viszonozni,mert hamar odébbállnak. Aztán elérkezünk abba a korszakba, ahol az első normálisnak nevezhető pasihoz hozzámennek (akár olyanhoz is akit korábban elkergettek), mert tudják, hogy ha sokáig húzzák még az időt tuti egyedül maradnak.

Nem érdemes taktikázni....egyenesnek kell lenni és nem szabad tudatosan játszani a másik fél érzéseivel, mert ha egyszer felmerül a pasiban, hogy a Nő szórakozott vele, esetleg manipulálta akkor onnan nincs visszaút.

2016. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki túl sokáig nem adja magát, az nem azért csinálja, hogy udvarold körül, annak vagy tényleg nem kellesz, vagy egyéb probléma van, ami miatt nem érzi magát késznek egy kapcsolatra éppen. Nekem is volt időszakom, amikor próbáltam ugyan társat keresni, de valahogy nem tudtam igazán ráhangolódni, így inkább abbahagytam és más dolgokat helyeztem előtérbe, amiket aztán szép lassan többé-kevésbé el is értem.
2016. febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy nőért sem érdemes küzdeni. Ha külsőre tetszel neki, úgyis a tiéd lesz. Ha nem, teperhetsz ítéletnapig, nem fogsz elérni semmit.
2016. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!