Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoláriumba járó, és egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoláriumba járó, és egyéb módon magukat barnító lányok, ha annyira nem bírjátok elviselni hogy fehérbőrüek legyetek, akkor nektek a férfiakból sem tetszenek a fehérebb bőrűek akik nem barnítják maguk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Atyavilag ez a rengeteg idióta a megfelelési kenyszereikkel egyszer szarnatok le hogy mások mit miért csinálnak es hogy biztosan akkor nektek is az az elvárás... Ezért nincs notok mert éretlen balf....... vagytok hozza mert azon görcsöltok hogy mit tegyetek mikor es hol meg hogyan hogy legyen csajotok.....

Egyszer nem torodnetek ennyire a dolgokkal hanem magatokat adnatok lesz ami lesz nem kell erőltetni semmit higgyétek el egyből kifognátok egy normális nőt!!


Amúgy igen en szolizok mar évek óta es véletlen folytán a barátom is nagyon néha szokott hogy ne legyen hiporeklam mert alapból fehéren a bőre!

19L

2016. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
A lényeget kihagytam biztos azért szolizik mert en is xdxdxd xdxd!!! Azért vagyok vele együtt lassan két éve mert havonta kétszer szolariumba jár! Ja meg azért is jöttem vele össze!
2016. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, az első bekezdésedet a másodikkal teljesen megsemmisítetted :D
2016. febr. 5. 23:27
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Hat k..rvara .. Csoppet felrertelmezted.. De ugy látom kar az észt osztanom.. Az emberek nagy részének úgyis fölösleges mert meg nemhogy okosabbak, hülyébbek lesznek...
2016. febr. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én napozok. sokat. szeretem, ha velem napoznak, és a napbarnított bőr szép.


szoliban még nem jártam, de látom, hogy van, akinek jól áll.


ha extrém fehér vagy, nyilván fel fog tűnni annak is, aki nem szolipárti.

2016. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En onbarnito studioba jarok, sosem szolizok es kb nem erdekel h a pasim hofeher e vagy hupilila.


Teny, h vonzobbnak talalok egy pasit ha van valami szine, de nem kell h szuper barna legyen vagy rosszabb esetben narancssarga:-)


Szoval a lenyeg, h nem ez alapjan valasztok part:-)

2016. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Haver, ne parázz, ám ezeket a csajokat kierüld el. És nem azért, mert épp azt várják el, ha ők szolizbnak, akkor a hapsijuk is legyen barna, hanem azért, mert azért szoliznak, mert manipulálható divatmajmok, és sikeresen beléjüksulykolta hollywood, meg a reklámok, hogy ha nem vagy napsütötte barna, akkor nem vagy szép sem egészséges. Az iylen csajok értelemszerűen pasik terén a konzumidiótákat preferálják.

Csak nézd meg az első hozzászólót. Összejönnél egy "okos" csajjal? Egészséges mentalitású FELNŐTT férfi pedig nem jár szoláriumba. Ahogy pedi, meg maniküröshöz sem.

Szóval mégegyszer: az a helyzet, hogy kiment a divatból a fehérbőrűség, olyannnyira, hogy már az egészségtelenséggel hozzák összefüggésbe. Ami persze baromság, de tudva azt, hogy reklám, meg divat, meg szépségipart a nők tartják el, annyira nem meglepő...

2016. febr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én télen elmegyek szolizni egyszer-kétszer,amúgy napozni szoktam.A párom hófehér és eddig a kérdésig nem is gondolkodtam ilyesmin.Engem egyáltalán nem zavar.
2016. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sose szolizok, és még nem éreztem magam attól csúnyábbnak, hogy nem vagyok karácsonykor narancssárga.

Nyáron hamar lesz színem, de akkor is inkább "sültcsirke színű", nem leszek soha barna. Télen igényem sincs rá, engem nem zavar, ha fehér a bőröm. A páromnak így is tetszik, sőt dicsérni is szokta, milyen szép és puha a bőröm.


Ehhez képest ő pasi létére képes elmenni időnként szolizni, hogy ne legyen fehér, mert őt zavarja. Engem nem érdekel, de nem fogok beleszólni, hogy mit csinál, amíg mértéket tart. Ez a havonta-kéthavonta elmegy szolizni szerintem amúgy is legfeljebb a lelkét ápolja, a bőrén nem sokat változtat. :)

2016. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden lánynak a déli típusú férfiak jönnek be. Barna bőr, barna vagy fekete haj.
2016. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!