Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek 30 körül és alatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek 30 körül és alatt, van aki úgy érzi, hogy neki a múltban jobb lett volna élni, illetve szereti a romantikusabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Azaz olyanokat, akik nem a trendi divat szerint öltözködnek, konzervatívabb gondolkodásúak, nem mai zenéket hallgatnak/filmeket néznek. Többet jelent nekik a múlt. Szeretik a szépirodalmat olvasni, majdhogynem mámorral tölti el őket Nem az anyagiak éltetik őket. Még lehetne sorolni, de egyelőre ennyi.
2016. febr. 10. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szeretek most élni, rengeteg olyan lehetőségem van, ami a múltban nem lett volna. Egyébként elég széles az érdeklődési köröm, belefér a múlt is és a mai is. Tudod, hogy volt idő, amikor a nők nem olvashattak? Most meg akár online is hozzáférek regényekhez, ami még a gyerekkoromban is lehetetlen volt, pedig nem volt az olyan régen.

Öltözködésben meg azt hordom, amit kapok méretben, és ami jól áll, meg kényelmes, illetve az aktuális időjárásnak megfelelő.

2016. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt idő, hogy a nők nem olvashattak? Volt idő, hogy rossz szemmel néztek a női írókra, mondván, az írás a férfiak privilégiuma. A XX. századtól egyre több nőíró jelent meg az irodalom "színpadán", ami nagyban köszönhető a feminista törekvésnek, a gender nyelvészet, kommunikáció előtérbe kerülésének.
2016. febr. 10. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van, de nem volt mindig így. Most sokkal több lehetőségem van nőként nagyon sok téren. :-) Én szeretek a mostban élni. Nincs háború, a nagyszüleim fiatalkorában még volt, anyai nagymamám mesélte, hogy padláson meg pincében bújtattak üldözötteket, akiknek csak annyi volt a bűnük, hogy oda születtek, ahova. Apám már élt 56-ban (4 éves volt).

A régi pozitív dolgokat bármikor fel lehet eleveníteni, be lehet építeni a mostba is, felveheti az ember saját stílusának, berendezheti úgy a lakását, hallgathatunk régi zenéket, nézegethetünk régi képeket, én mostanában digitalizáltam a család régi papírfotóinak zömét (2 napot eltöltöttem vele), és ami gyengébb, elszíneződött, azt fel tudom javítani, megőrizhetjük az utókornak, és ha akarjuk újra kinyomtathatjuk fotóminőségben, ahányszor csak akarjuk.

Gyerekkoromban még nem lehetett olyan könnyen utazgatni pl. Európán belül, mint amennyire egyszerűvé vált. Mindenhova útlevél kellett.

A régi jó dolgok jók, maradjanak meg, de nem élnék régen.

2016. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!