Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi fiatal szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi fiatal szingli férfi?

Figyelt kérdés
Sok olyan húszas éveiben járó pasit ismerek, akiknek nincs barátnőjük, pedig rendesek és teljesen normális életet élnek, mellette tanulnak is főiskolán/egyetemen. Nem értem őket, hogy miért vannak egyedül, jól érzik így magukat, vagy félnek a lányoktól?
2016. febr. 10. 14:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Én is normális vagyok és rendes, viszont sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, és ezért akárhány lánynál próbálkoztam eddig mind visszautasított, csak azért, mert annyira rossz a külsőm.
2016. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Mert a csajok nagy része az idősebb pasikra bukik, nekik nem kellenek az "éretlen" fiatal pasik...
2016. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.


Aki lepontozott az megindokolná hogy miért tette?

2016. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy érdemes lenne egyáltalán neki kezdenem a párkeresésnek. Arcra se ütöm meg azt a szintet,ami bejönne a nőknek, testre sem. Anyagilag sem állok úgy, ahogy a legtöbb mai nő elvárja, azaz nem keresek fél milka-milka között havonta. Inkább hagyom az egészet, nincs visszautasítás, nincs idegeskedés, gyűlölködés.
2016. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
61%

#10

Ipkisz Láb leírta a saját tapasztalatait, amit mellesleg csak megerősíteni tudok, mert én is ugyanezt tapasztaltam. Ugye micsoda véletlenek vannak.


Amúgy, ha már leírod, hogy "nettó f-a-szság", amit írt, akkor igazán kifejthetnéd ezt kicsit bővebben, ja, hogy arra már nem vagy képes.

2016. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
azért nem fejtem ki bővebben, mert nincs értelme.... elfogultak vagytok, megkeseredettek, szóval nem fogok idiótákkal vitatkozni
2016. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%
"azért nem fejtem ki bővebben, mert nincs értelme.... elfogultak vagytok, megkeseredettek, szóval nem fogok idiótákkal vitatkozni" Szó sincs arról,hogy itt bárki idióta lenne, csak a tapasztalataikat írják le.
2016. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nagyon béna vagyok az "ismerkedéshez", sőt igazából halvány lila gőzöm sincs hogyan kéne, de erre már szerencsére elég régen rájöttem. Ezért nem is erőltetem a dolgot, így egy csomó fölösleges problémától is megkímélem magam. Szerintem ez mindenki számára (főleg sok, itt az oldalon írogató férfitársamnak) hasznos lenne, ha megismernék a korlátaikat és a lehetőségeiket.
2016. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Mert ők legalább szinglik, és nem minglik, mint a csajok... Szerintem csalódtak a csajokban, vagy először az egzisztenciát szeretné megteremteni, majd utána csajozni.
2016. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!