Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi fiatal szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi fiatal szingli férfi?

Figyelt kérdés
Sok olyan húszas éveiben járó pasit ismerek, akiknek nincs barátnőjük, pedig rendesek és teljesen normális életet élnek, mellette tanulnak is főiskolán/egyetemen. Nem értem őket, hogy miért vannak egyedül, jól érzik így magukat, vagy félnek a lányoktól?
2016. febr. 10. 14:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%

"azért nem fejtem ki bővebben, mert nincs értelme.... elfogultak vagytok, megkeseredettek, szóval nem fogok idiótákkal vitatkozni"


"elfogultak vagytok"


Ezt nevezik véleménynek, talán már hallottál róla.

2016. febr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

nem lehet megfelelni ezeknek.szóval hagyni kell a egészet a bánatba. egyenjogúságot akartak és kaptak szóval majd ha valaki akar tőlem valamit majd leszólít.ez is hozzátartozik.ja az már büdös mi?csak a férfilét előnyei kellenek nekik.

de mindig egyre több elvárásuk van.olyan ez mint amikor a kutyádat felengeded a kanapéra,ágyra majd ahelyett hogy örülne neki helyette "hálából" széttépi.

ilyenkor meg jönnek az ellenvélemények hogy de igenis vannak normális lányok blablabla.na persze.biztosan csak előlem bujkálnak.ja látom magam elött ahogy egy bunkerben rettegnek nehogy megtaláljam őket :D

2016. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

#21

Na igen, elég szánalmas, hogy csak beszólogatni tud, érdemi hozzászólást nem tud produkálni. Komolytalan, és még ő hív minket idiótának. Láttam már sok ilyet az életben, az ilyeneket kerülöm is messziről.

2016. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vagyok tök egyedül, mert minimális túlsúlyom van, de már ezzel se kellek senkinek. Emellett a szociális készségeim sem túl fejlettek, bár ezt egyáltalán nem bánom, úgyis utálok emberek közt lenni.
2016. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

''Amint jön egy olyan pasi, aki tetszik, ez a sok előzetes elvárás megy a kukába''


Bizonyám pont itt van a patkány elásva. Ugyanis olyan hapsi kedvéért fogod az előzetes elvárásaid eldobni, aki benne van a legjobb 10%-ban Na nála viszont valóban nem fog számitani, hogy kék szemű szőke e, vagy sem.

2016. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%

''Amint jön egy olyan pasi, aki tetszik, ez a sok előzetes elvárás megy a kukába'', ezt én írtam...

most mi ez az előnyös 10%? ezt te már reprezentatív felméréssel megállapítottad, vagy honnan szerezted ezt a statisztikát?

2016. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%

Vannak emberek, akik ezekkel a témákkal behatoan foglalkoznak -nem tartozom kozéjük- néhányuk okfejtését olvastam is, statisztikákkal alátámasztva. Azt hiszem ezeket a vizsgálatokat online társkeresőkön végzik.

Linkelni neked nem tudok most, telorol vagyok.

Meg evolucios biologusok is foglalkoznak ezekkel a temakkal Dawkins pl

2016. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Ipkisz: szerintem ez ízlés dolga, ez olyan, amikor néhány pasinak nem áll fel x típusú nőre, néhány nő pedig nem képes beindulni mondjuk egy igénytelen, lecsutított frizurának csúfolt 1cm "haj" láttán, vagy egyszerűen idegbajt kap a sötét bociszemekkel néző típustól. Ebben nincs semmi, ez kereslet és kínálat. Mindenkinek más jön be.


kérdező, szerintem ez nem feltétlenül probléma, tényleg sokan félnek ismerkedni, mert a mai huszonéves lányok nagyon arrogánsak - elnézést a kivételektől, nem mindenki az természetesen - és túlságosan sok rossz mintát követnek.

Nem baj az, ha valaki nem akar mindenáron kapcsolatban lenni vagy minden nőt megdugni.

2016. márc. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
11es Turcsy baràtunk??
2016. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ami érdekes: tàrskeresőkön lànyok akik több éve aktìvak. Némelyiknek profi fotós àltal készìtett képek. Tengerparton yachton vitorlásin készűlt képek. Tàvoli egzotikus helyeken készűlt képek... Az ilyen lànyok miatt van sok szigli pasi. A bàtrabb pasik ràjuk ìrnak nem kapnak vàlaszt, elkönyvelik magukban hogy ők kevesek ennek a nőnek. De valahogy ezek a lànyok hónapok évek múlva is szinglik pedig sok pasinak kellenének komolyabban is. Adott tàrskereső pasi meg ilyen lànyokat làt fent csak akik levegőnek nézik. Meg 8 àltalànost se végzett a "pasi ne verjen meg" elvàràsu lànyokat
2016. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!