Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki a legtöbb nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki a legtöbb nő a társkeresőbe, hogy átlagos vagy sportos testalkatú fit akar? A vékony, elhízott, macis alkatúakkal mi a baj?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 16:45
1 2
 11/16 kotyo12 ***** válasza:
Ha ducinak érzed magad fussál és ne fogyókúrázz. A nők se tudják mi a sportos. A szétgyúrt emberek egyáltalán nem sportosak, semmi állóképességük sincs.
2016. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem sportos alkatom van, de a megválaszolt levelek száma erősen közelít a nullához, szóval elhiheted, hogy nem ezen múlik.
2016. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkinek "sportos alakja" van.


A szumó is egy sport.

2016. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miért írja ki a legtöbb férfi a társkeresőbe, hogy átlagos vagy sportos, karcsú testalkatú lányt akar? A vékony, elhízott, duci alkatúakkal mi a baj?

:D :D

2016. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13

Tudod a sportos alak és a sport között van egy kis különbség, javaslom olvass utána.

Amúgy kondizok és futok.


#14

Nekem nincs gondom a vékony, picit duci alkattal egy bizonyos mértékig. Az elhízott nőkhoz nem tudok vonzódni egyáltalán, ezzel pedig nagyon sokan így vannak.


Mellesleg bárki le tudja adni a súlyfelesleget, ha hajlandó arra, hogy abbahagyja a zabálást és néha-néha mozog egy picit. Nem hiszem, hogy ezek olyan lehetetlen dolgok lennének. Tudom, vannak, akik betegek, alig esznek és mégis híznak, biztosan, de azért az esetek 99%-ban nagyon nem erről van szó.

2016. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez így igaz :) A válaszom görbe tükör volt a kérdezőnek...igen le lehet fogyni, de ez vonatkozik a férfiakra is nem csak a nőkre. Ha én rendszeresen eddzek, adok magamra akkor alap hogy a páromtól is ezt várom el, és ilyen esetben gondolom minden nő..tehát ezért nem jó az elhízott alkat.
2016. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!