Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cuckold kapcsolatban szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kapcsolatban szeretnék élni. Hol találhatnék nőt erre?

Figyelt kérdés

Picit bizarr lesz. Azt szeretném, ha mellettem szabadon szexelne más férfiakkal, megosztaná az élményeit velem de attól még engem szeretne és jönne hozzám haza minden nap. Velem is szexelne de kizárólag orális úton (én neki) mert a péniszemet elzárva tartaná.

Tudom hogy a nők semmibe néznek egy ilyen férfit mert ugye nem férfias viselkedés én viszont így érezném jól magam mellette, nagyon tudnék szeretni egy ilyen nőt.

Hol találhatnék ilyet, hol kezdjem el keresni?



2016. febr. 10. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez a világ megérett a pusztulásra...
2016. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
/pol/-ra visszamennyé'
2016. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Hát ezzel az a bökkenő, hogy alapvetően az összes ribi elméletben ilyen pasit keres, gyakorlatilag, ha társkeresőn ezzel a szöveggel ráírsz valakire 100/99 elhajt a pic.sába...


Nem lesz könnyű dolgod...

2016. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyen dumával odaállítasz egy nőhöz, az vélhetően hülyének fog nézni!

De ha ezt elfelejted egy kis időre, összeszedsz egy ledérebb csajszit (van belőlük ezerrel) aztán két hónapig hozzá sem nyúlsz, akkor biztos aláfekszik valakinek - és nézheted.

Én ismerek egy házaspárt, akiknél az asszony (jó bőr!) szinte beteges mennyiségű szexre éhes, amit egy pasi sem képes huzamosabb ideig produkálni.

Náluk bevett szokás, hogy hetente legalább kétszer más dugja az asszonyt, miközben a férj nézi...

És látszik hogy különben nagyon jól megvannak, a pasi elfogadta ezt a helyzetet, mert szereti a nejét (az orvosok semmit sem tudnak csinálni ezzel).

2016. febr. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerencséd van kérdező ,sok a qwa.


Sok sikert!


Üdv!


Ui: 1-esnek ,csak is akkor ha mindenki citromos sört iszik! -_-

2016. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

Kérdező,én kb. így élek,de van normál szex is köztünk.Azonban ez is rossz lett,mert nálam jobb pasikkal szexelt,és egy idő után én,aki addig élvezte a szexet,már semmi örömöm nem találtam benne.Ez most februárban lett így.Elhidegültünk és megalázó minden egyes nap mellette.

Elfajult a dolog,és egyre komolyabb megalázásokat eszelt ki.Legutóbb felhivatta magát velem,miközben kefélte valaki.Hallottam a csattogást.Ez nem volt megbeszélve és egyáltalán nem izgatott.Szóval én kiszálltam ezekből a cuckold dolgokból.A probléma az,hogy ő nem akar.Összegezve:hazavágja a kapcsolatot az ilyen jellegű kapcsolat.Én nem kezdeném el Mégegyszer.

2016. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol találhatsz, csak nem ezzel kell kezdeni.

Szeretik a nők, de nem az első randin kell felhozni meg tervezni.

2016. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!