Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok ti hogyan szeretit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok ti hogyan szeretitek ha egy férfi odamegy hozzátok ismerkedni? Mi színpatikus?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híva annak hogy az utcán szólítsak le egy nőt, de ha nagyon megtetszik valaki akkor mit tegyek? Nem szeretnék búnkó és paraszt lenni. Ugye ilyenkor még nincs egy közös téma se amivel el lehetne kezdeni a dolgot. Normális válaszokat várnék.... 26/F
2016. febr. 11. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Utcán fölösleges is próbálkozni. Senki nem szereti ha csak azért szólítják meg ahogy kinéz. Ráadásul nem csak hogy közös téma nincs, de azt se tudhatod hogy egyedülálló-e egyáltalán.
2016. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, de ha nem természetes, hanem már a kezdetektől egy erőltetett társalgás az már rossz.
2016. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 26 évesen vesz pár nyelvtan órát, helyesírást tanul, na az.
2016. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3 köszönöm a normális választ!
2016. febr. 11. 08:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Van, aki forrón szereti.
2016. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia, .... vagyok! Meginnek veled egy kavet itt a Mcdonaldsban holnap delutan 6-kor vagy szombaton 14.00-kor. Melyik idopont lenne jo Neked? ( Ha vmelyik idopontot kivalasztja, h jo v ad egy harmadikat, akkor pontos helyszint beszelj meg. Illetve mondd, h szeretnel rlerhetoseget cserelni.)

Ha nincs baratja es szimpatikus vagy, akkor talalkozni fog Veled. Fontos, h ebben a formaban add elo.

Nekem mindig is tetszett, ha egy pasi spontan es jelezgetes nelkul odajott.

2016. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

mi más alapján lehetne megszólítani valakit az utcán, ha nem a külseje miatt? miért lenne ez rossz dolog? úgyse ismeri még, ettől függetlenül ha megismerte ugyanúgy gondolhatja róla később, hogy jó ember, okos, vicces stb. szóval most az hogy a külseje miatt megszólít valaki valakit az utcán, nem zár ki minden mást...

én vagy valami vicces megszólításnak örülnék (ez a nehezebb), vagy csak ha őszintén megmondja hogy tetszem neki, és igyunk meg valamit. ha nem gondolom furának a fiút, és nincs is barátom, akkor úgyis elmegyek vele vagy akkor, vagy egy másik nap.

szerintem aki az utcán megszólítást bunkóságnak gondolja, azzal nem is érdemes foglalkozni. úgy értem, én nem akarnék olyannal összejönni, aki szerint ez gáz...

2016. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
5-6 külön köszönöm a részletes leírásokat, sokat segített a véleményetek ezzel a dologgal kapcsolatba. Szívesen fogadok még ötleteket, tapasztalatokat. Nem tartom búbkó dolognak én ha odamegyek egy lányhoz csak én gondoltam úgy hogy ők annak tartják de ezek szerint tévedtem.
2016. febr. 11. 12:34
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat 7-8 köszönöm,
2016. febr. 11. 12:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Az hogy az utcán leszólíts egy nőt, ahhoz előbb a nőnek kell jelt adni. Ez pedig, hogy tetszel neki.

Utána elmegy veled, bárhova.

2016. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!