Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz srácok! Ti nem tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz srácok! Ti nem tartjátok ezt durvának?

Figyelt kérdés

[link]

Ha végigmegyek az utcán az alacsony vézna testalkatommal, és meglátok néhány "tökéletes" férfit már akkor beleborzongok, hogy nekem ezekkel kellene versenyeznem a párkapcsolati piacon (természetesen lehetetlen), de ami itt a cikkben olvasható az egyszerre undorító és félelmetes. Elképzelhető, hogy a genetikailag gyengébb férfiak 30-50 év múlva már nemcsak a párkapcsolati harcokban lesznek másodrangúak, de visszaszorulnak a társadalom peremére és aki tehetős lesz, az majd szépséget és tökéletességet is megvehet magának. Már most igaz az, hogy a vagyont követően a szépség a legnagyobb értékmérő a társadalomban, kíváncsi vagyok mi lesz a jövőben. Szerintem nem mondok hülyeséget, ha azt állítom, hogy látens módon az árja fajelmélet egyfajta XXI. századi reinkarnációja eltérő változatban (most elsősorban nem csak a magas szőke német, hanem az őserőt, a férfiasságot megtestesítő mediterrán/arab férfitípus az idol), de ma is egyértelműen jelen van, csak "humánusabb" köntösbe burkolva, mindenféle bullshit emberi jogi nyilatkozatokkal álcázva. Ezt csak azt nem akarja észre venni, akinek ezzel kapcsolatban semmilyen negatív tapasztalata sincs, de úgyis azok lesznek az elsők, akik jelenteni fognak. :D

Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?



2016. febr. 10. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
"párkapcsolati piac"
2016. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
A szépség nem minden, igazából nem nagyon izgat, ellenben ha okosabb lennék, többre vittem volna... Persze férfiak esetében. Nőknél már annál inkább számít a külső, mivel ők testesítik meg a szépséget.
2016. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Hólyagcsírát módosítottak génterápiás célból, nem mesterséges embereket akarnak csinálni. Ha nem érted, miről van szó, tájékozódj rendesen ahelyett, hogy egy hülyeségre következtetsz.

Mesterséges ember létrehozása olyan szintű etikai akadályokba ütközik, hogy a te életedben biztos nem lesz ilyen, sőt, lehet, hogy soha.

Üdv, egy orvostanhallgató

2016. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!