Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért választják inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért választják inkább megint újra és újra a megbízhatatlan, megcsaló, menő pasikat a egy olyan helyett aki életük végéig szeretné őszintén, de csak átlagos, visszahúzodó?

Figyelt kérdés

2016. febr. 11. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert előre nem lehet tudni, hogy mi fog történni, az átlagos férfi is megcsalhatja a barátnőjét, míg egy menő, helyes srác is lehet hűséges típus.
2016. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Az emberek jellemzően egy adott személyiségtípushoz tudnak vonzódni, a személyiségfejlődés, szocializáció során kialakult tudattalan tényezők határozzák meg, hogy milyen típushoz. Ez nem tudatos választás, ráadásul sokszor okoz önsorsrontó választásokat, de az illető akkor sem tud más típushoz vonzódni, ha racionálisan tudja, hogy jobb lenne neki.

2. A visszahúzódó férfiakat nehéz észrevenni, még ha valakinek ez a típus jönne is be, egyszerűen belesimulnak a környezetükbe, nem tűnnek ki semmivel, a nőket nem fogja meg bennük semmi.

3. Nem vennék rá mérget, hogy egy átlagos, visszahúzódó férfi élete végéig tud szeretni egy nőt. Ezt csak azért gondolod, mert valószínűleg nincs hosszú távú párkapcsolati tapasztalatod. Ez nem úgy működik, hogy a férfi elhatározza, és akkor úgy lesz! Volt már dolgom olyan visszahúzódó férfival, aki az első, apró konfliktus esetén (ami minden párkapcsolatban felmerül, még a legjobban is), azonnal másba volt szerelmes.

2016. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Az átlagos, visszahúzódó pasi is csak addig ilyen, amíg nem lesz barátnője. Aztán kinyílik a csipája, és fél év múlva azt nézi, kit hol lehetne megb...ni.


Akkor meg már inkább egy olyan csaljon, aki jól néz ki, mint egy olyan, aki nekem nem is tetszik.

2016. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert mindenki azt akarja hinni, hogy miattuk majd máshogy lesz. Mindenki különleges akar lenni akiért a másik megváltozhat
2016. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Nő vagyok, és nem választottam megbízhatatlan, megcsaló, "menő" pasit.
2016. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A pasik miért választják újra és újra a Q- urva, szilikonos kacsaszájú , magamutogató ribizliket, egy átlagos, mindig felöltözött nő helyett ?
2016. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódó pasiként ezt én is akkor értettem meg, mikor 30 évesen életemben elősször becsajoztam... Mert a visszahúzódó pasikat eleve meg sem ismerik a nők, mert VISSZAHÚZODÓAK
2016. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
És gondolom te lennél az átlagos, visszahúzódó, tökéletes gyerek, igaz??
2016. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira unalmas, klisés már az ilyen kérdés. Persze valószínű és logikus, hogy MINDEN nő az őt megcsaló, megalázó, bunkó, de menő csávót választja! Abszúrd...
2016. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Nézz vissza az időben 50-60 évet. Egészen addig volt egy fajta férfi és egyfajta nő. Mára a férfi kiesett a férfi szerepéből, és nem találta eztán a helyét. Két lehetősége volt. Vagy jófiú lett, vagy rosszfiú. Mára a legtöbb férfinek fogalma sincsen, hogyan lehetne férfi, egy nő pedig csak akkor érezheti magát igazán nőnek, ha egy igazi férfi oldalán lehet. ha választani kell, a legtöbb nő inkább a rosszfiút választja, mert az még mindig jobban hasonlít egy férfire, mint egy bólogatú kiskutya. De közben persze a kedves pasikról álmodoznak..

Persze vannak még igazi férfiak akik kedvessek is.

2016. febr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!