Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz lenne az hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz lenne az hogy a nők a bunkó macsókra buknak, hogy tudjanak sírni utánuk?

Figyelt kérdés
Ezt egy 26 éves nő mondta nekem. Csak néztem, de legalább őszinte volt
2016. febr. 11. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Persze
2016. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
*ásít*
2016. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Valahogy még sosem hallottam sírni nőt olyan expasas után, aki normálisabb kategória lett volna. Viszont idióta, arrogáns, törtető, hazudozó fasziért sírdogálót többször is.
2016. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem minden nő!

Ha sírnak is csak azért,mert hogy lehetek olyan hülyék,hogy hittek egy ilyen pasinak.

2016. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Igen,maximálisan ez a helyzet manapság...

24/F

2016. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
pontosan így van! és évekig képesek sóvárogni utánuk ...
2016. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Modernkori mazochizmus újratöltve,persze hogyne :D
2016. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

a nők és a férfiak jelentős részének, valszeg a többségénak keresztül kell mennie egyfajta megpróbáltatáson.

a fiúk szembesülnek vele hogy anyukájuk , nagyijuk tanácsa: "legyél kedves a lányokkal értékelni fogják" szöveg hasznavehetetlen marhaság. és kénytelen igazodni a valósághoz.

a lányok azt hiszik vannak menő srácok meg nem menők. a menő az aki lealázza a nem menő srácot. tehát izgalmas ember ráadásul őket viszont nem bántja se szóban se tettben amire garancia a puncijuk. aztán amikor ők is megtapasztalják hogy az a "garancia" sem ér sokat idővel akkor a sokk okozta krízishelyzet után benyomják az újratervezést.

a lányokat egyszerűbb lenne megóvni a sokktól de nem érdemes mert aki szólni mer fiú az megkapja a féletéke y jelzőt, ha meg lány figyelmezteti őket akkor az meg nyilván irigy a macsóval való "boldog " kapcsolatára

2016. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Lehet benne igazság, az egyik volt általános iskolai osztálytársnőm egyszer egy olyan sráccal jött össze, aki gyakorlatilag semmibe vette őt, és a szemem láttára úgy beszélt vele, mint egy kutyával, a csaj meg áhítattal nézett rá. Egy másik lány ismerősöm összejött egy hapsival, akiről lerítt a flegma, beképzelt viselkedés, amikor megláttam a srácról készült képeket, rögtön ez jutott róla eszembe. Aztán 1-2 hónap után szakítottak, és a csaj teleszemetelte a fb-ját mindenféle nyafogós szöveggel, hülye idézettel stb. Ha általánosítani nem is lehetne, de sokszor nagyobb esélye van egy arrogáns faszinak, mint egy odafigyelő, csendesebb srácnak, bármennyire is azzal jönnek a nők, hogy ők sokkal jobban értékelik az utóbbiakat. Akinek nem inge, ne vegye magára.
2016. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Én utálok sírni mások miatt, szóval nem. Ha valakivel össze is jöttem aki eleinte normálisnak tűnt, aztán kiderült, hogy bunkó, szakítottunk és nem sírtam utána, hanem örültem, hogy vége. Most olyan barátom van, aki nem csak elsőre tűnik normálisnak, hanem az is, és eddig vele vagyok a legboldogabb.
2016. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!