Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmmel 4 napja szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 4 napja szakítottunk és szilveszterkor lettünk volna 14 hónaposak.5 napja volt egy házibuliban viszont én nem mentem, és ott ivott egy kicsit elkezdett sírni, hogy hiányzom neki és erre egy gyerek odament hozzá megvigasztalni, ötlet?

Figyelt kérdés
Ezért megtetszett neki az a srác. Mondta nekem, hogy még szeret engem, viszont bejön neki az a gyerek is a buliból és nem tud dönteni mert bennem a belsőmet szereti meg persze mást is. Viszont a másik gyereknek a stílusa tetszik neki. nem tud dönteni. Az a gyerek 5 napja szerelmes belé, én viszont lassan 14 hónapja azért nem ugyanaz a kettő. Hogyan tudnám vissza hódítani? Mert még szeret.

2015. dec. 23. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, fel sem merülne benne a döntés kérdése, mert nem kerülhetne ilyen helyzetbe, elutasítana mindenféle közeledést más férfiaktól. Ne ámítsd magad. (N)
2015. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyerek így-ugy.. hany evesek vagytok, 12??😕 sztem bozonyítsd neki h szereted. Jarj a kedvebe, bók, stb. Tettekkel lehet jo eselyed!!
2015. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok én is és Ő is
2015. dec. 23. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, nem szeret.
2015. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg Vele.
2015. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!