Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma szexeltünk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szexeltünk a barátnőmmel és valamiért többször is lelankadt közben ( nem szokott ilyen előfordulni), a barátnőm meg elkezdett sírni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
mondtam neki hogy gyönyörű és hogy nem az ő hibája, de csak sírt és azt mondta, most hagyjam békén, elmegy aludni..
2016. jan. 2. 23:21
 1/6 Bino ***** válasza:
Lehet azt gondolja, hogy nem kívánod már, és ezért alakult ki a lankadás.
2016. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Marci.. ***** válasza:

Ez a nőknek olyan mint a férfiaknak az hogy a nőt nem tudják felizgatni,képzeld magadat a helyébe.

Próbálj meg rájönni hogy mi okozta.

2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valszeg vmi nyugatalanított vagy éppen nem volt kedved vagy ilyenek!
2016. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri alkalom, akkor semmi baj, csak fáradt voltál, vagy valami nyomta a lelked. Ha többször is elő fog ezután, irány az orvos.
2016. jan. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehet azért szomorkodott, mert lankadtan ugyanolyan kicsi mint "akció közben"...


Vagy csak arra gondolt, hogy így kemény lesz abdul farka, hogy nem volt meg a te kis bemeegítő 12 centid...

2016. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az én barátommal is elöfordul pedig fiatalok vagyunk 25 éveszzz Pedig kíván is meg ha szopom jó kemény. De ha bedugja egy perc után lelankad. Azért nem sírnék... Kinyal, megujjaz és elmegyek többször majd szájjal kielégítem.. de nem tudjuk miért lankad aktus közbenmert még szük is vagyok...
2017. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!