Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezhetnék? (lány)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezhetnék? (lány)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akire neten találtam rá, egy városban lakunk viszont nincs igazán közös ismerősünk. Amióta megtaláltam csak rá gondolok így mindenképp meg akarom tudni hogy lenne-e esélyünk együtt vagy sem. Vesztenivalóm végülis nincs, hisz ígysem vagyunk együtt és legrosszabb esetben nem is leszünk.

Mivel nem egy bulizós (és én sem) így a közös buli és a véletlen találkozás kizárva. Gondoltam hogy facen ráírnék de fogalmam sincs hogyan, mivel ismerősök sem vagyunk (bár az csak egy kattintáson úgyis..) és fogalmam sincs hogy a fiúk általában bátorságnak vagy szánalmasnak veszik ha egy lány kezdeményez náluk.

Nyilvánvalóan le fog neki esni hogy mit szeretnék (legalábbis remélem:D) de mégsem szeretném színtisztán, nyersen leírni neki mert talán kicsit 'ijesztő' lenne.


Köszönöm előre is!:)


2016. febr. 11. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért, a legtöbb lány "szánalmasnak" tartja ha facebook-on kap egy üzenetet? Csak kérdezem...
2016. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egy lánytól mindenféleképpen bátorságnak ígérkezik ha ráír egy fiúra, próbáld meg, végülis úgy se harapja le a fejed:)
2016. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Személy szerint nem tartom szánalmasnak, sok fiú volt akit a facebook által ismertem meg és egyikkel sem volt problémám vagy voltak vele szemben fenntartásaim mert ott írt nekem.

A szánalmas jelzőt arra írtam hogy nem a fiú kezdeményez a két nem közül, hogy erről vajon mi a véleménye a fiúknak!? Sajnos a létezésemről nem tud így be kell látnom hogy várhatok a csodára mert ugyebár sokak szerint a fiúk dolga a kezdeményezés de nem fog ez bekövetkezni mert nem ismer.:)

2016. febr. 11. 22:19
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Már csak egy jó tipp kéne hogy hogyan kéne kivitelezni.

2016. febr. 11. 22:22
 5/19 A kérdező kommentje:

Belegondolva a saját helyzetembe általában nálam a fiúk letudták a 'Szia! Miujság?'-al de ezt én nem tartom túl nyerőnek és ebben az ügyben az szeretnék lenni.:D

(Nem küldte el egy kommentben.)

2016. febr. 11. 22:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Ismeretlen embertől annyira röhejes megkérdezni, hogy mi ÚJság. Szóval ezt hanyagold. Meg úgy mindenki. Örökre. Pls.
2016. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tudom, én is pont erre céloztam hogy annak nincs értelme. Nyilván semmi olyat nem fog erre írni egy idegennek amiből folytatás lenne várható.
2016. febr. 11. 22:34
 8/19 anonim ***** válasza:
Igaz,én fiú vagyok,de próbáltam már egyszer-kétszer így ismerkedni.Választ egy alkalom kivételével mindig kaptam,de nem tudom,hogy csak hazudtak vagy tényleg igazat mondtak,de vagy kapcsolatban voltak,vagy alakulóban volt nekik egy kapcsolat.Eddig még talán 4-5 ismeretlenre írtam rá,a szöveg pedig olyasmi jellegű volt hogy,véletlen találtalak itt meg,szimpinek,csinosnak talállak ezért írtam neked egy üzit.Szerintem ilyesmivel próbálkozz csak szépen megfogalmazva.Sok sikert :)
2016. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézd meg, hogy milyen hobbijai vannak, hová szokott eljárkálni, aztán menj el te is, hátha összefuttok. De ha nem megy, akkor írj rá, hogy véletlenül találtál rá, és ha már így adódott, akkor szeretnél vele beszélgetni, mert szimpatikusnak tűnik. Ez nem szánalmas, nem is ijesztő, és mindezt úgy mondom, hogy én is gátlásosabb típus vagyok, de pl. egy ilyen üzenettől nem jönne rám a frász. :)
2016. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a 'szimpatikus vagy' dologra de nem túl nyers?:D Annyira tisztán kimondja hogy tetszik és meg akarom ismerni..:(
2016. febr. 11. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!