Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány. Hogyan kezdeményezhetnék?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba,aki nagyon aranyos,szép,okos,intelligens.Ő most kilencedikes én pedig tizedikes vagyok.Még nem volt barátnőm soha.Teljesen belezúgtam,és nagyon szeretem.Mondanátok pár tanácsot hogy kezdeményezhetnék? Hogy hívhatnám randira?

Ő 15/L Én 16/F


Minden választ előre köszönök :)


2013. aug. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából először inkább lassan közeledj felé..nézegesd stb. utána már nincs más vissza mint leszólítani( hidd el ha sokat vársz elhalásszák előled sokszor volt már velem is így) szval odamész és vagy belecsapsz a lecsóba, elmondod hogy nagyon vonzónak szépnek... találod és hogy van-e kedve közelebbről is megismerkedni. Ha igent mond akkor nyert ügyed van félig. Másik módszer hogy valami dolgot kihasználva pl: valami egészen más kérdést felteszel neki : neharagudj merre van a dsdsa , ilyesmire gondolj.

Utolsó jó tanács : nincs mit veszítened ..inkább próbáld meg minthogy utána azon rágódj ha bátrabb lettem volna...

2013. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy szünetben csak menj oda hozzá, és kezdj el vele beszélgetni,aztán ha úgy érzed,hogy neki is tetszel akkor nyugodtan kérdezz rá,hogy nincs-e kedve valahová elmenni veled. szerintem ez egy jó módszer, legalábbis én örülnék,ha így jönne oda hozzám valaki, ha hülye 'hello cica' dumák helyett..
2013. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólokkal.. Mosogly rá, köszönj neki, ilyesmik.. Aztán valamikor beszélgess is vele, szerintem minden lány értékeli, ha egy fiú kezdeményez :) én tuti örülnék neki :))
2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!