Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyukámnak három, apukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukámnak három, apukámnak egy diplomája és három szakmája, tesómnak két diplomája, nekem majdnem egy, de készülök mester, és doktori képzésre is. Szerintetek ciki lenne ha egy sima okj-s, vagy szakiskolát végzett lánnyal jönnék össze?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer majd megérted,hogy nem a diplomától lesz valaki intelligens,vagy ember.Javarészt nekem is több diplomás ismerőseim vannak,bár nekem még érettségim sincs.De akik ismernek,tudják,hogy elég intelligens, olvasott,és jó logikával rendelkező ember vagyok.Semelyik ismerősöm nem szégyell.Hogy kivel kötöd össze az életed,a te döntésed,és akik megszólnak érte,azok nagyon vaskalaposok.
2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? A szerelem nem ezen múlik! Egy "sima okj-s" vagy szakiskolát végzett lány is lehet okos, kedves, szép, stb. Ha egy ilyen lányt szeretsz, akkor miért lenne ciki ha összejönnél vele?!
2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, a megfogalmazásod miatt felszínes és buta vagy. Hiába van 6 diplomád, ha az intellienciát a köszöböt súrolja.


Másrészt, természetes megmutatkozik bizonyos esetekben, kapcsolatokban, hogy az egyik fél nem diplomás. Egy idő után csak azt veszi észre az ember, hogy túlnőtte a másikat. Ez persze egy tapasztalat, méghozzá saját. Ettől függetlenül ezután is összejönnék szakiskolással, pont egy ilyen srác volt a kiszemeltem.


Maga a hozzáállásod annyira gyenge, mint az 1x1. Ne legyél ennyire életképtelen.

2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
100%
Kíméld meg magadtól szegény lányt :)
2015. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rossz álom vagy te komolyan diploma alapján szeretnél párt választani?

Mindegy, holnapra kiheverem ezt a traumát. :'D

2015. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez körülbelül ugyanaz mint a tizenvalahányéves korkülőnbség. Egy ideig nem zavar, de végül mindkét félnek erős kompromisszumot kell kötnie, hogy együtt maradjanak. Igen, nemcsak a magasan képzettnek kompromisszum, hanem a másiknak is! Vagy sikerül vagy nem, de erős nehezítés. Éppen ezért nem is ciki.
2015. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én két diplomával és két szakmával, jó állással örömmel összejönnék egy pénztároslánnyal is, és nem azért mert ótvar ronda lennék vagy csóró (mert egyik sem vagyok), hanem azért mert egy érzelmi kapcsolat nem a diplomák számáról szól, hanem valami olyanról, amiről ezek szerint fogalmad sincs. Bocs, ha ezért lepontozol... 41/F
2015. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Koma, egyrészt vannak olyan "diplomák", amiket jobb, ha letagad az ember, mert egy mérnök arcon röhögi, másrészt a kutyát nem érdekli, hogy a családodnak milyen diplomái vannak. A lényeg, hogy mennyit keresel, nem az, milyen papírod van.

Egyébként sosem érdekelt különösebben, milyen végzettsége van egy csajnak, nézzen ki jól oszt cső.

2015. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de te tényleg hülye vagy. Ugye tudod, hogy nálunk nincs kasztrendszer, mint Indiában (bár a társadalmi különbségek kb. azon a szinten vannak). Ha te iskolázottság alapján választasz párt, akkor inkább hagyd békén szegény csajt, nehogy csalódás érje és lelkileg összeroppanjon. Ez minden csak nem őszinte szerelem.
2015. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de csatlakozom az elottem szolokhoz. Ha ilyen kerdes megfogalmazodik benned, raadasul itt fel is teszed, mert magadtol nem josz ra a valaszra, akkor sajnos eleg sulyos jellemfejlodesre szorulsz. Ez nagyon primitiv gondolkodasmod. Persze, nyilvan, kepzettebb ember FELTEHETOEN intelligensebb is, de ha ezek alapjan valasztasz part, az szomoru.
2015. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!