Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen pasiként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasiként találhatok párt? Hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Ez most lehet hogy fura lesz, de én egy olyan pasi vagyok, aki lányosan szeret öltözködni, kinézni. A lányokat szeretem és nem akarok nő lenni, de akkor érzem jól magam, ha így nézhetek ki. Ja és egyébként megy is az arcomhoz, alkatomhoz, tehát jól is áll nekem.

A viselkedésem egyébként nem kifejezetten lányos, inkább androgünnek mondanám magam. Találhatok olyan lányt, akinek így tetszemónék? Hol kellene próbálkoznom?


2016. febr. 12. 23:29
 1/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Emo csajoknak gondolom bejönnél, csak azok már nem igazán vannak.


Egyébként meg tisztázzunk már egy dolgot. mi az, hogy lányosan öltözöl? Szoknyákat veszel fel, melltartót, harisnyád, esetleg sminkeled is magad?

2016. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dél-Koreában, ott nagy sikered lenne.
2016. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem, olyan ruhát nem hordok, ami csak egy női testen mutatna jól, nem bohócot akarok csinálni magamból. Valamennyire sminkelek, de nem nagyon erősen. Így képzeld el kb:

[link]

2016. febr. 12. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
na mondom én, hogy Dél-Koreába kéne menned :D
2016. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Szerintem ha jól áll neked ez a stílus, akkor semmi baj nincs vele. Akkor van gáz, ha erőlteted és

nincs veled összhangban.


De ha passzol hozzád, akkor okés.


Bármilyen nővel ismerkedhetsz, hiszen a nőknél a külső nem elsődleges, ne hallgass a média és a sikertelen pasik agymosására. Ha megfelelő személyiséged van, és érdekes vagy, akkor tudsz magadnak nőt találni, sőt a stílusod még a segítségedre is lehet, mivel nem mindennapi, ezért felfigyelhetnek rád jobban, mint egy átlag pasasra.


Sok sikert.

2016. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

ha női testhez vonzódsz maximálisan, és nem tudod elképzelni férfival a szexuális érintkezést,akkor csak többet adsz magadra az átlagnál lehet :)


találhatsz szerintem!

2016. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb,mint egy igénytelen pasi.
2016. febr. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én bírom ha valaki ad magára, ha meg így érzi jól magát, az is oké. Szóval fogsz találni, van olyan akinek bejön.
2016. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt pont az ilyen pasik jöttek be nekem. Azóta mondjuk pont az ellenkezője, de nem egy olyan ismerősöm van, akinek ez a stílus jön be. Az egyik ismerősöm még durvább: mindig kifogja a meleg pasikat, vagy akikről később derül ki, hogy meleg, sőt, több olyan is tetszett neki, aki később TÉNYLEG női ruhákat kezdett hordani.
2016. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!