Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Győrben egy visszahúzódóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győrben egy visszahúzódóbb csendes srác találhat párt?

Figyelt kérdés

én nem szólítok csak úgy le valakit.valahogy az nem megy.inkább például neten szoktam próbálkozni.de az sem volt nyerő ötlet.

manapság állítólag már a lányok is leszólítják a fiúkat.aminek én örülnék mert nem merem megtenni az első lépést.de ilyen velem még nem történt.

reménytelen eset?


2016. febr. 12. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Az. Egy magabiztos férfi az Antarktiszon hamarabb becsajozik mint te egy lánykoliba bezárva egyedüli fiúként.
2016. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amennyiben találsz hasonló lányokat, akiket ez nem zavar - és mersz lépni is - akkor igen. Miért ne? Nem vagy rosszabb mint az átlag Te sem. De neked is tenned kell érte...
2016. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de én nem merem megtenni az első lépést.és nincs mindenkire ráírva hogy milyen személyiség.
2016. febr. 12. 21:21
 4/12 Clark Kent.. ***** válasza:
64%

Szinte reménytelen eset. Ezt még az is tudja, aki élőben ismerkedik. Ha én úgy mennék oda egy csajhoz, hogy látja rajtam, hogy visszahúzódó és gyenge vagyok, még addig sem jutnék el, hogy megmondja a nevét.


A lányok a keményebb pasikat szeretik, mindig is így volt, és mindig is így lesz. Legyél magabiztos, jó fej, és laza, akkor majd lesz sikered a nőknél.


Lehet lepontozni.

2016. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
legalább a neten próbálkozz! ott az sem gáz ha nem jól sül el a dolog :)) esély mindenképp van, én is és szerintem még rajtam kívül nagyon sokan szeretjük a visszafogottabb pasikat :))
2016. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben nagyon tévedsz, a legtöbb emberre rá van írva milyen személyiség csak oda kell figyelni
2016. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simán találhatsz...

Megnéztem, a statisztika szerint 128 ezer ember él ott. Még több ezer aki oda jár munkába, vagy iskolába.

Ha 1 ezrelékes esélyed van, mert annyira negatív vagy és szerencsétlen, akkor is legalább 64 csaj vár rád(mert ugye kb a népesség fele nő)

ott helyben.

Találj egy párezres, vagy párszázas lélekfővel rendelkező helyen találni valakit aki jó neked...

Ha ott nem találsz, akkor benned van a hiba mindenképp.

2016. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is csendes srác vok, de engem leszólítanak és megnéznek.
2016. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

21:38 igen,de ott még rosszabb mikor valaki szó nélkül lekoptat pedig elötte napokig vagy 1-2hétig beszéltünk,vagy nem jön el a megbeszélt találkozóra stb.tapasztalataim alapján csak szórakozni járnak oda.

11:32hogy csinálod?és hol?sétálsz az utcán és leszólítanak? gondolom te valami eszméletlen jól nézhetsz ki.mert én átlagos,de soha nem szólítottak le.

2016. febr. 13. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
10 passzolom. talán a kisugárzás. sokat mosolygok ha olyan a társaság. Nyugodt vagyok és nem agyalok hülyeségeken. próbálj pozitív lenni. Ha negatív vagy azt a környezeted is látja.
2016. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!