Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi után, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi után, ami nagyon jól sikerült, a lány minden nonverbális jele azt mutatta, hogy bejövök neki, majd miután hazakísértem elköszönéskor, azt mondja, hogy majd alszik arra, hogy megadja a telefonszámát, akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ugyanis a neten ismerkedtünk meg, szóval eddig még nem adta meg. Olyan furcsa volt az egész, mert két órán keresztül beszélgettünk, és egyáltalán nem éreztem azt, hogy untatnám, utánna elmentünk sétálni (az egészet végigdumálta, meg ment a mosoly)aztán hazakísértem, és mondtam neki, hogy jól éreztem magam vele, és szeretnék vele mége egyszer találkozni, és hogy szeretném elkérni a számát, ő meg azt mondta, hogy inkább aludjunk rá egyet.

Most nem jövők be neki, és ennyire félreértettem a jeleit, vagy próbára tesz, húzza a agyam, vagy mi?


2010. aug. 3. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bejössz neki, de ne siettesd a dolgot.

Sztem csak biztosra akar menni :)

hajrá !!!

2010. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak játsza magát,vagy bejössz neki mint ember,mint társaság,de úgy mint pasi,úgy nem.Nem ugyanaz a kettő.
2010. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
fél tőled tudja h pedofil vagy és csak meg akarod dugni
2010. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sztem nem kéne bunkóznod.


kérdező !

csinálj úgy egy kicsit, mintha nem érdekelne a lány. (legalábbis a lány előtt ) és ha bejössz neki, akkor tuti h elkezd nyomulni..

ja, és NE nyomulj...kiábrándító egy fiúnál :)

2010. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csapasdnak:


28 éves a lány!

2010. aug. 3. 23:35
 6/12 A kérdező kommentje:

"csinálj úgy egy kicsit, mintha nem érdekelne a lány. (legalábbis a lány előtt ) és ha bejössz neki, akkor tuti h elkezd nyomulni..

ja, és NE nyomulj...kiábrándító egy fiúnál :)"


És, hogy ne nyomuljak, gondolom kell majd neki valamit írnom, vagy ne irjak neki?

2010. aug. 3. 23:38
 7/12 anonim ***** válasza:

várd meg még ő ír !

és ha ír is, legyél vele először közömbös.

hidd el hatni fog :)

2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja,persze, te ne írj neki !!! ne is jelentkezz.

ha ő jelentkezik, akar tőled valamit.

ha nem, akkor sajnos nem szeretne semmit.:(

2010. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jó ha arra vársz,hogy ő jelentkezzen.nem biztos hogy fog attól hogy van esélyed nála.Lehet hogy nem szeret "kezdeményezni".Sztem ne trükközz.Add magad.ebben a korban már ez elfogadottabb ,és nyerőbb.

Az effajta játszadozás úgy gondolom a kamasz,tinédzser korban oké,de felnőtt fejjel már nem.

2010. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

dehát eddig is ő kezdeményezett, a csaj mégsem engedett...

én biztos megpróbálnám a szerinted " tinédzseres" megoldást. Semmit sem veszíthet...

2010. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!