Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdtem egy tipikus, , soseleszbarátnőmsráccal" és ez lett az eredménye. Vélemények?

Figyelt kérdés
Történetesen ez a férfi a munkatársam. Jól beégetett mindenki előtt és szórakozik velem a kis b.-i. Kérdem én srácok, itt hisztiztek hogy nincs senkitek de ha valaki megszeret benneteket belerúgtok egyet? Ez a pasas is szűz és 20 éves még nem is csókolózott.
2016. febr. 14. 00:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Bocsi de ezt én se értem :P Ink. beszóltál neki nem kikezdtél,azért van különbség kettő között.Nem írtad le hogy szórakozik és mivel égetett be pl. Miről kérsz véleményt am?
2016. febr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem jöttem vele össze,hanem elmondtam neki h kedvelem. Azt mondta szép vagyok meg lenne esélyem nála mostmeg elküldött a fszba hogy hagyjam békén. A véleményt arra kérem,hogy minek sír a szátok ha a kedves, igényes lányok sem kellenek akik szerethetnének titeket?
2016. febr. 14. 00:46
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Biztos nem troll kérdés. Általában az ilyen soseleszbarátnőmsráccal az a baj hogy az ő termeszétől is olyan. Valahol ők sem akarják igazán. Illetve ha komolyra fordul a dolog ők menekülnek leginkább
2016. febr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Értem,azt hittem összejöttetek és utána kezdett el gyökér lenni.

Nem történt valami miután beszéltél vele,és a szemétkedései között?

Kicsit még mindig érthetetlen számomra a dolog.

Többet kéne tudni....

2016. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a srác nem tudja sajnos,hogy hányadán áll ha valaki ténylegesen közelebb kerül hozzá.Ha részedről az érdeklődés kölcsönös volt esetleg tőle kellene megkérdezned ez miért jó neki?de nem hinném,hogy érkezne majd rá válasz.Sajnos vannak olyan dolgok amelyek a racionalitást maximálisan mellőzik.
2016. febr. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Neked meg miért sír a szád, ha valaki nem akar veled összejönni?
2016. febr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Annak ellenére, hogy szemétül viselkedett veled és jogosan vagy kiakadva.

De olyan lenézően beszélsz, hogy 20 évesen szűz, mintha ez bármit is számítana. Vagy ha számít nálad, akkor gond. Na meg ez a megnevezés is...

Te sem vagy ám szimpatikus.

2016. febr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert egy srác visszautasított, már mindenki más is olyan? Páratlan logika.
2016. febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mesébe illő az összhang. Az egyik elküldi a halál f#szára a másikat, az meg leb#zizza emezt. (Y) Csak így tovább! :D
2016. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,hogy szűz meg semmi se mert bele vagyok esve. Kitalálta,hogy nem ér rá arra hogy barátnője legyen de mindig mást mond fél éve meg nekem sírt hogy ő nem kell senkinek. Így már tiszta?
2016. febr. 14. 01:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!