Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdtem egy tipikus, , soseleszbarátnőmsráccal" és ez lett az eredménye. Vélemények?

Figyelt kérdés
Történetesen ez a férfi a munkatársam. Jól beégetett mindenki előtt és szórakozik velem a kis b.-i. Kérdem én srácok, itt hisztiztek hogy nincs senkitek de ha valaki megszeret benneteket belerúgtok egyet? Ez a pasas is szűz és 20 éves még nem is csókolózott.
2016. febr. 14. 00:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%

"amikor a menőcsávó kihasználja, megcsalja a nőt"


A menőcsávók is köszönik az általánosítást!


"Ez a pasas is szűz és 20 éves még nem is csókolózott." Melyik része a lenéző? Ezek csak tények, nincs benne vélemény.

2016. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"amikor a menőcsávó kihasználja, megcsalja a nőt" -> ez nem azt jelenti, hogy minden menőcsávó ilyen, tanulj meg szöveget értelmezni.


"még nem is csókolózott." -> főleg ez a része a lenéző, de úgy egyébként az egész mondat. Hiába véded a nőtársadat és próbálod bemesélni, hogy ezek csak tények, ahogy leírja, az lenéző minden huszonévesre, aki nem jutott el a csókig.

2016. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Semmi lenézés nincs az irományomban hiszen bele voltam esve,eddig a pontig amíg meg nem alázott mindenki előtt. Fél éve nekem hisztizett,hogy őt nem szereti senki ez lenne a dolog lényege. Sokan kiírnak kérdést,hogy 2x éves vagyok még szűz és senkinek se kellek én vagyok az élő példa rá,hogy igenis kelletek srácok-biztos vagyok benne,hogy csomó-lánynak. Aki nem ilyen az ne vegye magára csak az gondolkozzon el,aki ilyen helyzetben hasonlóan cselekedett volna.Azt a férfit is többre tartom,aki zacskóval a fejemen csak le.opatott volna mint ezt a nyilvános megalázós dolgot. Szimplán fájt,hogy azt hittem kedves,mindenki figyelmeztett hogy az ilyen emberekkel nem érdemes törődni mert nem véletlenül nem volt senkije én bíztam és ezt kaptam.
2016. febr. 16. 01:51
 24/27 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, még mindig csak 1 emberről beszélsz, aki megalázott. Nem tudom mit csinált, de ha te normális voltál vele, akkor azzal csak saját magát járatta le mások előtt és nem téged.


Viszont ennyi erővel én is írhatnám:

- leszólítalak titeket, de elküldtök

- nem veszitek fel a telefont

- nem jöttök el a randira

- csak addig beszélgettek velem, amíg elsírjátok magatokat/unatkoztok/szívesség kell

- társkeresőn írok nektek normális levelet, de válaszra sem méltattok


Te 1 emberről beszélsz, én viszont nem. Te 1 emberből vonsz le következtetést én viszont rengeteg negatív tapasztalat után próbálkozom. Na jó, bevallom társkeresőn nem, azt tényleg leírtam örökre :\


Azon pedig nem kell sokat gondolkodnom, hogy mit tettem volna. Ha nem tetszel, akkor kedvesen megmondom, hogy bocsi, de nem. Na persze, ilyen még soha nem fordult elő velem, hogy komolyan tetszettem valakinek.


Az pedig nettó baromság, hogy "ilyen" emberekkel ez meg az van. A társkeresésben sikeres és sikertelen férfiaknál is vannak kedvesek és bunkóak egyaránt.

2016. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem tetszel neki? Értem én, hogy soseleszbarátnőmsrác, de azért valami kölcsönös vonzalom azért csak kell, nem? Az jobb lett volna, ha arra használ, hogy elveszítse a szüzességét?
2016. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Már mondta többször,hogy szép vagyok meg nem a külsőmmel van baj. Ha igen megmondhatja bárki,én mindenkivel kedves vagyok megértettem volna...Többször is tapasztaltam,hogy ezek a srácok csak arra használnak hogy önbizalmat gyűjtsenek. Van egy másik srác munkatársam helyes,okos és rettenetesen jóindulatú! inkább vele kellett volna kikezdeni...
2016. febr. 22. 01:48
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi vagy te Teréz anya? Attól hogy szűz vagy, nem feltétlen vagy az esete, vegyél már vissza az arcodból. Másik mit mondtál neki? Hogy kedves... Nagy dolog... Helyébe én is elzavartalak volna, mert belemegy egy ilyen játékba, aztán a végén kiderül hogy te nem is gondoltál semmi olyat és csak ő ég be, ráadásul még netán szerelmes is lesz. Szóval vedelmi reakció. Ő nem akarta hogy te szórakozzál vele.
2020. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!