Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdtem egy tipikus, , soseleszbarátnőmsráccal" és ez lett az eredménye. Vélemények?

Figyelt kérdés
Történetesen ez a férfi a munkatársam. Jól beégetett mindenki előtt és szórakozik velem a kis b.-i. Kérdem én srácok, itt hisztiztek hogy nincs senkitek de ha valaki megszeret benneteket belerúgtok egyet? Ez a pasas is szűz és 20 éves még nem is csókolózott.
2016. febr. 14. 00:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Mindig mást mond?

Bolond a gyerek?

Hagyd a fenébe inkább.

2016. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szóval kikezdtél EGY sráccal, Ő tapló volt TE veled és most szerinted MINDENKI ilyen, aki reménytelenül látja a helyzetét társkeresésben?


Engem egyszer szeretett meg egy lány, örültem neki nagyon, nagyon boldog voltam azalatt az 1 hónap alatt, de aztán elkezdett hisztizni - az előző rossz kapcsolatai miatt - és dobott. Ez meg az én történetem.


Azzal, pedig, hogy szórakozik csak saját magát minősíti le.

2016. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi nem erkölcsi megfontolásból szűz még 20 évesen (ami - szerintem - egészségtelen) hanem ilyen a természete. A félelmét, a kisebbségi érzését ilyen sündisznó módon kezeli, mert fél a kudarcoktól.

Én otthagynám a francba, mert egy ilyennel aránytalanul sokat kell bíbelődni, és nagyon kétes az eredmény.

Először a lelkét kellene rendbe tenni (ha van neki, és még lehet) aztán a szüzessége elvétele izgi, de aztán egy jó ideig csak a tanítás lenne, kevés élvezettel.

Neked kell eldöntened, hogy megéri-e?

2016. febr. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hihető.

Ég a pofájáról a bőr, hogy életében nem volt nője és most így kompenzál:D

2016. febr. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kamu.
2016. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
23%
Bárcsak velem is megtörténne egyszer egy ilyen. Én tuti kapva kapnék az alkalmon. Ja igen, álom. Hiszen túl alacsony és túl ocsmány vagyok ahhoz, hogy egy lány szeretni tudjon. Nekem tényleg sosem lesz barátnőm a külsőm miatt.
2016. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
33%

Mert szórakozol vele.


Én is elküldtelek volna a p*csába. Nem hagyom magam megszívatni senki által :)

2016. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen is, de olyan is aki kapva kap az alkalmon.

Nekem például eszem ágában sem állt a lányt elzavarni mikor kezdeményezett nálam. Ha azt mondta hagyd békén akkor hagyd, nem kell ezt túl erőltetni.

2016. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen "senkineksemkellek" pasasok ilyenek. Nem tudják elviselni, ha valami nem illik bele ebbe a világképükbe, így tenni kell valamit, hogy mégis nekik legyen igazuk. Bunkózik veled, hogy elküld a franca, ezzel pedig a saját gondolkodása igazolódik majd, azaz őt minden lány semmibe nézi. Ők ilyenek, nem tudsz neki mit csinálni, maguk sem tudják mit akarnak.


Amúgy meg milyen kedves a válaszolóktól ez a kettős mérce, hogy egy nő alapján le lehet hordani az egész nemet, de egy férfi miatt nem vonhatsz le következtetéseket mindre. Arról nem is beszélve, hogy leírtál két tényt (20 éves és nem csókolózott még) és szerintük ettől ítélkezel...

2016. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9%

#20

Köszönjük az általánosítást, miszerint mindenki ilyen, aki szerencsétlen a párkeresésben.

Persze amikor a kettős mércéről írsz, azt is említsd már meg, amikor a menőcsávó kihasználja, megcsalja a nőt, amiből logikusan következik, hogy minden pasi bunkó.


Egyébként pedig a párkeresés nem lóverseny, a kérdező pedig nagyon lenézően írta, hogy 20 éves és még nem is csókolozott.


Persze tudom a mai világban, aki 20 elmúlt és nem csókolózott azzal biztos valami baj van, mert a kedves hölgyek, akik tele vannak udvarlókkal nem tudják elképzelni milyen az, amikor valaki próbálkozik újra meg újra, de csak elutasítást kap.

2016. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!