Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világgal van gond vagy velem? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nap mint nap járom a világot,de valahogy egyre magányosabbnak és elszigeteltebbnek érzem magam,egy olyan világban amely meglátásom szerint nem bontakozik ki másban,mint a gátlások minél szélsőségesebb feloldásában,ahol az erő a kegyetlenségben mutatkozik meg és bármely jószándékú cselekedet hátbaszúrásban,s ez által emberek lelki összeroppanásában is végződhet.Ahol az értékrend kimerül a bódult állapotot elősegítő élvezeti cikkek hajkurászásában,s nem akar az ember az élettől semmit sem,ahol ha ki akarja fejezni az érzelmeit egy férfi az gyengének bizonyul.Tényleg így volna?Robotként kellene viselkednünk,mert azt írják elő a trendek?Valahogy számomra minden mű ebben a világban.Vajon a morál a béke a szerelem (szeretet) jelent még bárkinek is valamit?Azt érzem,hogy minden belső érték eltűnni látszik egy olyan világban,ahol nem tudsz előretervezni,mert nem tudod meddig fut számodra bármilyen téren a szekér.Úgy érzem ebben a helyzetben társat találni főleg úgy,hogy minden értékem fel kellene adnom ahhoz,hogy érvényesüljek lehetetlen feladatnak látszik.Egyedül volnék a világ ellen a felsorolt értékek képviseletében,vagy vannak még olyan nők akik hasonló cipőben járnak?

Nem érzem magam sem idealistának s csőlátással rendelkező konzervatív sem vagyok,csak úgy érzem nincs határ amit meghúzhatnék a másik oldallal szemben,mert akkor a bolygóról esnék le lassan. (28/F)


(Nem társkeresés céljából írtam ki,de nagyon bosszant ez a helyzet és elnézést mindenkitől a hosszú kiegészítésért)



2016. febr. 14. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Világgal te kis tudatlanka.
2016. febr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, vannak meg olyan nok es ferfiak, akik hasonloan gondolkodnak. En is ezt erzem amit te , de szerencsere ki van epitve egy kis vilagom, ahol hasonloan gondolkodo, ertekes emberek vannak, es nem engedek be ebbe a vilagba akarkit.

A tarskereses igazad van, nehez, de nem lehetetlen. Talaltam.olyan embert, aki megfelelt ezeknek a manapsag ritkasagszamba meno kovetelmenyeknek, mas kerdes az en gyarlosagom, hogy megis elengedtem ezt az embert.

2016. febr. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hogy vannak még hasonló értékekkel rendelkező emberek!!


Azonban azt is el kell fogadnunk, hogy a világot megváltoztatni nem lehet, így nekünk kell megváltozni.

És ezt nem úgy értem, hogy legyünk mi is olyanok, mint az általad írt szélsőséges, hátbaszúró, népszerűséghajhászó, média által mutatott képet követő emberek, hanem, hogy másképp kell keresni a megfelelő partnert, ha eddig ez nem sikerült: próbáljunk ki új lehetőségeket, helyeket, alkalmakat, járjunk nyitott szemmel, és vegyük észre a tényleg normális értékekkel bíró embereket.

Ha így állsz hozzá, talán észreveszed, hogy nem is vagy magányos, elszigetelt, és sok értékes nő van a világban, a környezetedben... ;)


N

2016. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aladar12 ***** válasza:
10%

a robotként szóig olvastam, mert totál nem érzem, hogy a lényegre akartál volna térni az elején, csak lököd a sódert a semmiről.

a hiba mindig az egyénnel van, a csoport tökéletes.

2016. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy gondolkozok, és ezért nehéz ha társaságában vagyok, sokszor nem is találom a helyem. Nem beszélek sokat, mert a legtöbb téma felszínes, ki mikor hogy részegedett le, ki mellett ébredt, mit vásárolt, kit utál valami hülye indokból és egyéb lényegtelen, kiszínezett dolgok...

A világgal van a baj, senki nem tud őszinte lenni, mindenki másnak próbálja mutatni magát, Nehogy kiderüljön, hogy valójában ő sem tartja magát semmire.

Nincs sok olyan ismerősöm aki így gondolkozik, csak a családban és hálás is vagyok, hogy élnek még a nagyszüleim akikre igazán fel tudok nézni. Ha úgy adódik, hogy kettesben vagyok valakivel megpróbálok beszélgetni, mármint igazából beszélgetni és van, hogy sikerül az állarc mögé látni :) de a nagyon "mű" embereknél vagy ha nem érzem, hogy lenne miről beszélni akkor nem próbálkozok.

Kívánom Neked, hogy találj egy hozzád illő társat:)

2016. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!